“Kazanmak için canla başla çalışacağız”

Ana Sayfa » Gündem » “Kazanmak için canla başla çalışacağız”
Paylaş
Tarih : 28 Aralık 2018 - 14:22

“Kazanmak için canla başla çalışacağız”
Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Serdar Besler, yaptığı basın açıklamasında, “Bizler bu büyük ailenin fertleri olarak, Bucak’ımızı her zaman en güzelini hak eden Bucaklılarımızı layık olduğu hizmetlerle buluşturmak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Genel Merkezimizin layık gördüğü başkan adamız ve Bucak’ımızın kazanması için canla başla çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”dedi. 
Ak Parti Genel Merkezi tarafından Ak Parti Bucak İlçe Başkanı olarak atanan Serdar Besler, Perşembe günü akşam saatlerinde basın toplantısı düzenledi. Ak Parti Bucak İlçe Teşkilat Binası’nda gerçekleştirilen basın toplantısına Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Serdar Besler, Ak Parti Bucak Kadın Kolları Başkanı Hatice Dalgar, Ak Parti Bucak Gençlik Kolları Teşkilatı ile partililer katıldı.
Toplantıda basın açıklamasını yapan Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Serdar Besler, ilk olarak kendini tanıttı ve yaşanan süreci anlattı. 26.12.2018 tarihi itibariyle AK Parti Genel Merkezinin bu ulvi görevi kendisine tevdi etmiş bulunduğunu ifade eden Besler, “En kısa zamanda Yönetim Kurulu Üyelerimi belirleyerek, hep birlikte partimize Bucak’ımıza ve Bucak’ lımıza hizmet etmeye başlayacağız inşallah.”dedi. “Bizler bu büyük ailenin fertleri olarak, Bucak’ımızı her zaman en güzelini hak eden Bucaklılarımızı layık olduğu hizmetlerle buluşturmak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz.”diye sözlerine devam eden Besler, “15 Belediye Başkan Aday adayımızdan Genel Merkezimiz hangi ismi bu göreve layık bulursa bulsun, Bucak’ımızın ve adaylarımızın kazanması için canla başla çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”şeklinde konuştu.
Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Serdar Besler, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“Sayın basın mensuplarımız, Değerli Kadın Kolları Başkanım, Değerli Gençlik Kolları Başkan yardımcım, Değerli Belediye Meclis Üyelerimiz, Değerli İl Genel Meclis Üyelerimiz ve Değerli Belde Başkanlarım hepiniz hoş geldiniz. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Öncelikle kendimi tanıtmak isterim. Serdar BESLER, 1979 yılı Bucak doğumluyum. İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Bucak’ta tamamladım. İşletme Fakültesi mezunuyum. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
Bilindiği üzere İlçe Başkanımız Sayın Adem ŞENGÜL Belediye Başkan aday adaylığı için görevinden ayrıldı. Bu vesileyle kendisine ve yönetim kurulu üyelerine partimiz adına yaptıkları hizmetlerden ötürü teşekkür ederim.
26.12.2018 tarihi itibariyle AK Parti Genel Merkezimiz bu ulvi görevi tarafıma tevdi etmiş bulunuyor. En kısa zamanda Yönetim Kurulu Üyelerimi belirleyerek, hep birlikte partimize Bucak’ımıza ve Bucaklımıza hizmet etmeye başlayacağız inşallah.
Buradan, bugüne kadar partimizde Belediye Başkanlığı, İlçe Başkanlığı, Belediye Meclis Üyeliği, İl Genel Meclis Üyeliği ve Teşkilatımızın yönetim kurullarında görev almış, Partimizi layıkıyla temsil etmiş herkese çok teşekkür ediyorum.
Tabi teşekkürün en büyüğünü teveccühlerini, oylarını ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen değerli hemşehrilerimiz hak ediyor. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ a ve Ak Partimize 16 yıldır artarak devam eden sevgi ve muhabbet besleyen tüm halkımıza minnet ve şükranlarımı sunuyorum.
Bizler bu büyük ailenin fertleri olarak, Bucak’ımızı her zaman en güzelini hak eden Bucaklılarımızı layık olduğu hizmetlerle buluşturmak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Henüz Belediye Başkan adayımız netleşmedi. 15 Belediye Başkan Aday adayımız bulunmaktadır. Görev bekleyen tüm arkadaşlarımız bizim için birer başkan adayıdır. Genel Merkezimiz hangi ismi bu göreve layık bulursa bulsun, Bucak’ımızın ve adaylarımızın kazanması için canla başla çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Sözlerimi burada sonlandırırken, teşriflerinden dolayı değerli basın mensuplarımıza ve desteklerini esirgemeyip buraya kadar zahmet edip gelen tüm teşkilat üyelerimize teşekkür eder, Saygı, sevgi ve muhabbetle selamlarım.”
Basın açıklamasının ardından Ak Parti Bucak Gençlik Kolları tarafından Başkan Besler’e hediye takdim edildi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“SANAYİ MİRASIMIZA SAHİP ÇIKABİLDİK Mİ?

“SANAYİ MİRASIMIZA SAHİP ÇIKABİLDİK Mİ? Bucak Hizarcılar ve Marangozlar Odası Başkanı İsmail İnan, “Ustalardan çıraklara, siyasilerden

MAKÜ’den Örnek Bir Proje Daha

MAKÜ’den Örnek Bir Proje Daha Ülkedeki madenlerin yurtiçinde işlenip katma değerinin yükseltilerek ülke ekonomisine katkısının artırılması

SEL VE SU BASKINLARINA ANINDA MÜDAHALE

SEL VE SU BASKINLARINA ANINDA MÜDAHALE Bucak’ta ve köylerinde etkili olan yağışlar, sel ve su baskınlarına neden oldu. Burdur İl Özel İdaresi,

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI