BGHSK, ŞAMPİYONLUKLARLA DOLU BİR YILI GERİDE BIRAKTI

Ana Sayfa » Gündem » BGHSK, ŞAMPİYONLUKLARLA DOLU BİR YILI GERİDE BIRAKTI
Paylaş
Tarih : 02 Ocak 2019 - 13:54

BGHSK, ŞAMPİYONLUKLARLA DOLU BİR YILI GERİDE BIRAKTI
Bucak Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Başkanı Salih ŞİMŞEK, yaptığı açıklamada, başarılarla dolu bir yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Bucak Tenis Takımı 2018 yılını şampiyonluk ve kupalarla geride bırakıyorlar, yıl boyunca Manavgat, Antalya, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Afyon, ve Alanya gibi Türkiye’nin dört bir yanında 14 turnuvaya katılan BGHSK, Bucak Tenis Takımı sayısız başarılara imza attı.  
Bucaklı tenisçiler, ulusal ve uluslararası organizasyonlarda 2018 yılında 23 şampiyonluk, 16 ikincilik, 14 üçüncülük elde etti.
Başarılarla dolu bir yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Bucak Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Başka-nı Salih ŞİMŞEK, “Bucak Tenis Takımı 2018 yılını şampiyonluk ve kupalarla geride bırakıyorlar.
Yıl boyunca Manavgat, Antalya, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Afyon, ve Alanya gibi Türkiye’nin dört bir yanında 14 turnuvaya katılan BGHSK, Bucak Tenis Takımı sayısız başarılara imza attı.”dedi.
“Bucaklı tenisçiler, ulusal ve uluslararası organizasyonlarda 2018 yılında 23 şampiyonluk, 16 ikincilik, 14 üçüncülük elde etti.” ifadelerini kullanan Şimşek, “İdealleri olan Tenis Hocalarımız Mustafa Volkan Akın ve Özge Akın ile birlikte dolu dolu bir yılı geride bırakıyoruz. 2018 yılı içerisinde Türkiye Şampiyonası beş sporcumuz ile katılma başarısı göstererek bir tane Türkiye Kupası Şampiyonluğu olmak üzere, ulusal ve uluslararası turnuvalarda 23 birincilik, 16 ikincilik ve 14 üçüncülük kazandık.
Tesis ve spor malzemesi anlamında imkansız-lıklar içinde bir yıl geçirmemize rağmen katıldıkları turnuvalarda başarılı sonuçlar elde eden azimli istekli hırslı başarılı sporcularımız ile gurur duyuyoruz.”şeklinde konuştu.
Türkiye Şampiyonu ve Milli Takımda mücadele eden sporcularının olacağı bir yıl ümit eden Şimşek, “2019 yılında Bucak Kent Ormanındaki projemizi siyasilerimizin ve bürokratlarımızın destekleriyle tamamlayarak, ülkemizden ulusal, yurt dışından uluslararası sporcuların mücadele ettiği bir tesisimiz ile birlikte, Türkiye Şampiyonu ve Milli Takımda mücadele eden sporcularımızın olacağını bir yıl ümit ediyorum.”dedi.
Başarı ve rekorlarla dolu bir sezonu bitirdikle-rini belirten Şimşek, “Bu başarılarda emeği geçen sporcuları,antrenörleri, velileri, yönetici-leri yürekten kutluyorum. Çıtayı yükselttik, daha da yükselteceğiz.” ifadelerini kullandı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“SANAYİ MİRASIMIZA SAHİP ÇIKABİLDİK Mİ?

“SANAYİ MİRASIMIZA SAHİP ÇIKABİLDİK Mİ? Bucak Hizarcılar ve Marangozlar Odası Başkanı İsmail İnan, “Ustalardan çıraklara, siyasilerden

MAKÜ’den Örnek Bir Proje Daha

MAKÜ’den Örnek Bir Proje Daha Ülkedeki madenlerin yurtiçinde işlenip katma değerinin yükseltilerek ülke ekonomisine katkısının artırılması

SEL VE SU BASKINLARINA ANINDA MÜDAHALE

SEL VE SU BASKINLARINA ANINDA MÜDAHALE Bucak’ta ve köylerinde etkili olan yağışlar, sel ve su baskınlarına neden oldu. Burdur İl Özel İdaresi,

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI