BGHSK, ŞAMPİYONLUKLARLA DOLU BİR YILI GERİDE BIRAKTI

Ana Sayfa » Gündem » BGHSK, ŞAMPİYONLUKLARLA DOLU BİR YILI GERİDE BIRAKTI
Paylaş
Tarih : 02 Ocak 2019 - 13:54

BGHSK, ŞAMPİYONLUKLARLA DOLU BİR YILI GERİDE BIRAKTI
Bucak Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Başkanı Salih ŞİMŞEK, yaptığı açıklamada, başarılarla dolu bir yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Bucak Tenis Takımı 2018 yılını şampiyonluk ve kupalarla geride bırakıyorlar, yıl boyunca Manavgat, Antalya, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Afyon, ve Alanya gibi Türkiye’nin dört bir yanında 14 turnuvaya katılan BGHSK, Bucak Tenis Takımı sayısız başarılara imza attı.  
Bucaklı tenisçiler, ulusal ve uluslararası organizasyonlarda 2018 yılında 23 şampiyonluk, 16 ikincilik, 14 üçüncülük elde etti.
Başarılarla dolu bir yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Bucak Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Başka-nı Salih ŞİMŞEK, “Bucak Tenis Takımı 2018 yılını şampiyonluk ve kupalarla geride bırakıyorlar.
Yıl boyunca Manavgat, Antalya, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Afyon, ve Alanya gibi Türkiye’nin dört bir yanında 14 turnuvaya katılan BGHSK, Bucak Tenis Takımı sayısız başarılara imza attı.”dedi.
“Bucaklı tenisçiler, ulusal ve uluslararası organizasyonlarda 2018 yılında 23 şampiyonluk, 16 ikincilik, 14 üçüncülük elde etti.” ifadelerini kullanan Şimşek, “İdealleri olan Tenis Hocalarımız Mustafa Volkan Akın ve Özge Akın ile birlikte dolu dolu bir yılı geride bırakıyoruz. 2018 yılı içerisinde Türkiye Şampiyonası beş sporcumuz ile katılma başarısı göstererek bir tane Türkiye Kupası Şampiyonluğu olmak üzere, ulusal ve uluslararası turnuvalarda 23 birincilik, 16 ikincilik ve 14 üçüncülük kazandık.
Tesis ve spor malzemesi anlamında imkansız-lıklar içinde bir yıl geçirmemize rağmen katıldıkları turnuvalarda başarılı sonuçlar elde eden azimli istekli hırslı başarılı sporcularımız ile gurur duyuyoruz.”şeklinde konuştu.
Türkiye Şampiyonu ve Milli Takımda mücadele eden sporcularının olacağı bir yıl ümit eden Şimşek, “2019 yılında Bucak Kent Ormanındaki projemizi siyasilerimizin ve bürokratlarımızın destekleriyle tamamlayarak, ülkemizden ulusal, yurt dışından uluslararası sporcuların mücadele ettiği bir tesisimiz ile birlikte, Türkiye Şampiyonu ve Milli Takımda mücadele eden sporcularımızın olacağını bir yıl ümit ediyorum.”dedi.
Başarı ve rekorlarla dolu bir sezonu bitirdikle-rini belirten Şimşek, “Bu başarılarda emeği geçen sporcuları,antrenörleri, velileri, yönetici-leri yürekten kutluyorum. Çıtayı yükselttik, daha da yükselteceğiz.” ifadelerini kullandı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

MİNİKLER ARASI MUTLULUK YOLCULUĞU

MİNİKLER ARASI MUTLULUK YOLCULUĞU Bucak Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri ‘Haydi Sen de Oyna’ E twinning projesi kapsamında oyuncak kumbarası

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İSLAM, Bucak’a geliyor. Saadet Partisi Bucak İlçe Başkanlığı

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET!

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET! Ak Parti Bucak Gençlik Kolları seçim çalışmalarının yanında sosyal etkinliklerde de bulunuyor. Ak Gençlik,

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI