BBP Bucak Belediye Başkan Adayı Yılmaz TEKTEN

Ana Sayfa » Gündem » BBP Bucak Belediye Başkan Adayı Yılmaz TEKTEN
Paylaş
Tarih : 03 Ocak 2019 - 13:43

BBP Bucak Belediye Başkan Adayı Yılmaz TEKTEN
Büyük Birlik Partisi (BBP) Bucak İlçe Başkanlığı Bucak Belediye Başkan Adayını açıkladı. Büyük Birlik Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Tekten Yılmaz oldu. Büyük Birlik Partisi (BBP) Bucak İlçe Başkanı Abdurrahman Sarı, BBP Bucak İlçe teşkilat binasında aday tanıtım toplantısı yaptı.  
İlçe Başkanı Abdurrahman Sarı yaptığı açıklamada, “Belediye Başkanları şehrül emindir, şehirlerin güvenilir insanlarıdır. Biz Tekten Yılmaz kardeşimizin müracaatını değerlendirdik ve kendisinin memleketimize hakkıyla hizmet edebilecek bir yapıya sahip olduğunu gördük. Tekten Yılmaz’ın Bucak’ımıza yapacak olduğu hizmet ve gayretlerde hep yanında ve yardımında olacağımızdan hem kendisi hem de hemşehrilerimiz emin olsun. Adayımız ilçemize hayırlı olsun.” dedi.
Büyük Birlik Partisi Bucak İlçe Başkanı Abdurrahman Sarı açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Değerli misafirlerimiz kıymetli basın mensupları bugün burada 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için düzenlemiş olduğumuz belediye başkan adayımızın tanıtım toplantımıza hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
Nizamı alem ilayı- kelimetullah davasına gönül vermiş Büyük Birlik Bartisi mensupları için Mart ayı bizim hüzün ayımızdır. Yine bundan 10 yıl önce yapılan yerel seçimler öncesi siyasetin çirkefleştiği siyasi söylemlerde nezaketin , hoşgörünün yok edildiği bir dönemde siyasi çalışmalar yapmak üzere çıkmış olduğu helikopter yolculuğunda kurucu genel başkanımız ebedi siyasi liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu elim bir suikast sonucu şehit edilmiştir. Bu suikastte elde edilen deliller neticesinde birçok ayağı olan organize bir suç şebekesi olduğu görülmektedir. Bu suikastın siyasi, askeri, emniyet istihbarat, adli tıp bağlantıları vardır.10 yıldır adliye koridorlarında bu memleketin öksüz çocukları gibi hak ve adalet aramaya devam ediyoruz. Devletimizi yönetenlerin hemen yakın zamanda gerçekleşen Cemal Kaşıkçı suikastına gösterdikleri gayret ve ilgilerinin binde birini Yazıcıoğlu’na göstermediklerini dikkat ve hayretle takip ediyoruz.
Biz siyaseti bugüne kadar hiçbir zaman şan, şöhret makam, mevki ve dünyalık menfaatler çerçevesinde görmedik. Bizim için siyaset amaç değildir bizim için siyaset iyiliği hakim kılmak ve kötülüğü men etmek için araçtır. İnsanların en hayırlısı insanlara hizmet edendir hadisine mazhar olabilmek için gayret gösteriyoruz.
Belediye başkanları şehrul emindir şehirlerin güvenilir insanlarıdır. Biz Tekten Yılmaz kardeşimizin müracaatını değerlendirdik ve kendisinin memleketimize hakkıyla hizmet edebilecek bir yapıya sahip olduğunu gördük ve Büyük birlik partisi Bucak belediye başkan adayımız olması-na karar verdik. Tekten beyin Bucak’ımıza yapacak olduğu hizmet ve gayretlerde hep yanında ve yardımında olacağımızdan hem kendisi hem de hemşerilerimiz emin olsun. Arkadaşımızın adaylığı kendisi, ailesi, camiamız ve Bucak’ımıza hayırlı olsun.”

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“SANAYİ MİRASIMIZA SAHİP ÇIKABİLDİK Mİ?

“SANAYİ MİRASIMIZA SAHİP ÇIKABİLDİK Mİ? Bucak Hizarcılar ve Marangozlar Odası Başkanı İsmail İnan, “Ustalardan çıraklara, siyasilerden

MAKÜ’den Örnek Bir Proje Daha

MAKÜ’den Örnek Bir Proje Daha Ülkedeki madenlerin yurtiçinde işlenip katma değerinin yükseltilerek ülke ekonomisine katkısının artırılması

SEL VE SU BASKINLARINA ANINDA MÜDAHALE

SEL VE SU BASKINLARINA ANINDA MÜDAHALE Bucak’ta ve köylerinde etkili olan yağışlar, sel ve su baskınlarına neden oldu. Burdur İl Özel İdaresi,

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI