“Bucak’ta Ak Parti Belediyeciliğini yıkabilecek, tek parti İYİ Parti’dir”

Ana Sayfa » Gündem » “Bucak’ta Ak Parti Belediyeciliğini yıkabilecek, tek parti İYİ Parti’dir”
Paylaş
Tarih : 14 Ocak 2019 - 9:16

“Bucak’ta Ak Parti Belediyeciliğini yıkabilecek, tek parti İYİ Parti’dir”
İYİ Parti Bucak İlçe Teşkilatı, Gençlik Kolları Başkan ve yardımcıları tanıtım toplantısında konuşan İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez, “Bucak’ta artık İYİ Parti güçlü bir konumdadır ve Ak Parti’yi yıkabilecek, onlardan belediyeyi alabilecek tek parti İYİ Parti’dir.”dedi. 
İYİ Parti Bucak Gençlik Kolları Başkanı olarak atanan Furkan Şencan, Başkan Yardımcısı Pınar Atak ve Başkan Yardımcısı İbrahim Kazmacı düzenlenen törenle birlikte basın mensuplarına tanıtıldı.
İYİ Parti Bucak İlçe Teşkilat Binası’nda düzenlenen programa İYİ Parti Burdur Merkez İlçe Başkanı Süleyman Seçer, İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez,İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.
Programın açılış konuşmasını yapan İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez yaklaşan yerel seçimlere değinerek, “31 Mart akşamı Bucak Belediyesi İYİ Olacak.Bunun için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biliyorsunuz ki Türkiye’de İYİ Parti’nin en iyi oy aldığı il ve ilçe konumunda olan Burdur ve Bucak’ta cesurlar hareketini sürdürmeye devam ediyoruz. Biliyorum ki Bucak’ta artık İYİ Parti güçlü bir konumdadır ve Ak Parti’yi yıkabilecek, onlardan belediyeyi alabilecek tek parti İYİ Parti’dir. İlçemizde muhalefetin oluşturduğu oran %69 ve inşallah bizlerde yanımızda diğer partilerle birlikte bu seçimlerde galip gelen taraf olacağız. İlçemizde bu fırsat tekrar ele geçmeyecek. Bundan dolayı da adayımızı en kısa süre içinde açıklayarak yerel seçimlerde kazanan parti biz olacağız” ifadelerini kullandı.
Program için Bucak’a geldiğini ifade eden İYİ Parti Burdur Merkez İlçe Başkanı Süleyman Seçer ise, Burdur’da İYİ Parti-CHP ittifakı gereği Ali Orkun Ercengiz’i desteklediklerini ve mevcut başkanın yeniden seçimi kazanacağını ifade etti.
Konuşmaların ardından İYİ Parti Bucak Gençlik Kolları Başkanı olarak atanan Furkan Şencan, Başkan Yardımcısı Pınar Atak ve Başkan Yardımcısı İbrahim Kazmacı’ya rozetleri takılarak fotoğraf çektirildi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

MİNİKLER ARASI MUTLULUK YOLCULUĞU

MİNİKLER ARASI MUTLULUK YOLCULUĞU Bucak Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri ‘Haydi Sen de Oyna’ E twinning projesi kapsamında oyuncak kumbarası

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İSLAM, Bucak’a geliyor. Saadet Partisi Bucak İlçe Başkanlığı

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET!

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET! Ak Parti Bucak Gençlik Kolları seçim çalışmalarının yanında sosyal etkinliklerde de bulunuyor. Ak Gençlik,

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI