“Bucak’ta Ak Parti Belediyeciliğini yıkabilecek, tek parti İYİ Parti’dir”

Ana Sayfa » Gündem » “Bucak’ta Ak Parti Belediyeciliğini yıkabilecek, tek parti İYİ Parti’dir”
Paylaş
Tarih : 14 Ocak 2019 - 9:16

“Bucak’ta Ak Parti Belediyeciliğini yıkabilecek, tek parti İYİ Parti’dir”
İYİ Parti Bucak İlçe Teşkilatı, Gençlik Kolları Başkan ve yardımcıları tanıtım toplantısında konuşan İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez, “Bucak’ta artık İYİ Parti güçlü bir konumdadır ve Ak Parti’yi yıkabilecek, onlardan belediyeyi alabilecek tek parti İYİ Parti’dir.”dedi. 
İYİ Parti Bucak Gençlik Kolları Başkanı olarak atanan Furkan Şencan, Başkan Yardımcısı Pınar Atak ve Başkan Yardımcısı İbrahim Kazmacı düzenlenen törenle birlikte basın mensuplarına tanıtıldı.
İYİ Parti Bucak İlçe Teşkilat Binası’nda düzenlenen programa İYİ Parti Burdur Merkez İlçe Başkanı Süleyman Seçer, İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez,İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.
Programın açılış konuşmasını yapan İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez yaklaşan yerel seçimlere değinerek, “31 Mart akşamı Bucak Belediyesi İYİ Olacak.Bunun için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biliyorsunuz ki Türkiye’de İYİ Parti’nin en iyi oy aldığı il ve ilçe konumunda olan Burdur ve Bucak’ta cesurlar hareketini sürdürmeye devam ediyoruz. Biliyorum ki Bucak’ta artık İYİ Parti güçlü bir konumdadır ve Ak Parti’yi yıkabilecek, onlardan belediyeyi alabilecek tek parti İYİ Parti’dir. İlçemizde muhalefetin oluşturduğu oran %69 ve inşallah bizlerde yanımızda diğer partilerle birlikte bu seçimlerde galip gelen taraf olacağız. İlçemizde bu fırsat tekrar ele geçmeyecek. Bundan dolayı da adayımızı en kısa süre içinde açıklayarak yerel seçimlerde kazanan parti biz olacağız” ifadelerini kullandı.
Program için Bucak’a geldiğini ifade eden İYİ Parti Burdur Merkez İlçe Başkanı Süleyman Seçer ise, Burdur’da İYİ Parti-CHP ittifakı gereği Ali Orkun Ercengiz’i desteklediklerini ve mevcut başkanın yeniden seçimi kazanacağını ifade etti.
Konuşmaların ardından İYİ Parti Bucak Gençlik Kolları Başkanı olarak atanan Furkan Şencan, Başkan Yardımcısı Pınar Atak ve Başkan Yardımcısı İbrahim Kazmacı’ya rozetleri takılarak fotoğraf çektirildi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“SANAYİ MİRASIMIZA SAHİP ÇIKABİLDİK Mİ?

“SANAYİ MİRASIMIZA SAHİP ÇIKABİLDİK Mİ? Bucak Hizarcılar ve Marangozlar Odası Başkanı İsmail İnan, “Ustalardan çıraklara, siyasilerden

MAKÜ’den Örnek Bir Proje Daha

MAKÜ’den Örnek Bir Proje Daha Ülkedeki madenlerin yurtiçinde işlenip katma değerinin yükseltilerek ülke ekonomisine katkısının artırılması

SEL VE SU BASKINLARINA ANINDA MÜDAHALE

SEL VE SU BASKINLARINA ANINDA MÜDAHALE Bucak’ta ve köylerinde etkili olan yağışlar, sel ve su baskınlarına neden oldu. Burdur İl Özel İdaresi,

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI