MHP ADAYLARI SEÇİM ÇALIŞMALARINA ZİYARETLER İLE BAŞLADI

Ana Sayfa » Gündem » MHP ADAYLARI SEÇİM ÇALIŞMALARINA ZİYARETLER İLE BAŞLADI
Paylaş
Tarih : 30 Ocak 2019 - 12:20

MHP ADAYLARI SEÇİM ÇALIŞMALARINA ZİYARETLER İLE BAŞLADI
Milliyetçi Hareket Partisi, Bucak’ta seçim çalışmalarına start verdi. Çalışmalara ziyaretler ile başlayan MHP teşkilatı, ilk olarak Bucak Kaymakamı Yalçın Sezgin’i makamında ziyaret etti. Ziyarete MHP Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte, Bucak İlçe Başkanı Süleyman Demirezen, MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Azmi Özkurt, MHP Kızılkaya Belediye Başkan Adayı İlkay Güngör ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.  
Sohbet havasında geçen ziyarette, adaylar tanıtıldı, seçim çalışmaları ve projeleri anlatarak görüş alış verişinde bulunuldu.
Ziyaret sonunda Kaymakam Yalçın Sezgin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek adaylara seçim çalışmalarında başarılar diledi.
MHP heyeti daha sonra Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette projelerini anlatan MHP teşkilatı, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin desteklerini beklediklerini ifade ettiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Meçikoğlu; heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, yaklaşan yerel seçimlerde tüm adaylara çalışmalarında başarılar diledi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

CUMHURBAŞKANIMIZI YANILTTILAR DİYENLER KENDİLERİNİ YANILTMIŞ ve KENDİLERİNİ ALDATMIŞLAR :

CUMHURBAŞKANIMIZI YANILTTILAR DİYENLER KENDİLERİNİ YANILTMIŞ ve KENDİLERİNİ ALDATMIŞLAR : AK Parti Burdur Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı

KAYMAKAMLIK UYARDI!

KAYMAKAMLIK UYARDI! Muhtar adaylarının YSK’ nın 1130 no’lu kararında belirtilen yasaklara uymalarını istedi.   Bucak Kaymakamlığı

MAKÜ 2019 YILINDA DA HIZLA BÜYÜMEYE DEVAM EDECEK

MAKÜ 2019 YILINDA DA HIZLA BÜYÜMEYE DEVAM EDECEK AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nin

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI