MHP ADAYLARI SEÇİM ÇALIŞMALARINA ZİYARETLER İLE BAŞLADI

Ana Sayfa » Gündem » MHP ADAYLARI SEÇİM ÇALIŞMALARINA ZİYARETLER İLE BAŞLADI
Paylaş
Tarih : 30 Ocak 2019 - 12:20

MHP ADAYLARI SEÇİM ÇALIŞMALARINA ZİYARETLER İLE BAŞLADI
Milliyetçi Hareket Partisi, Bucak’ta seçim çalışmalarına start verdi. Çalışmalara ziyaretler ile başlayan MHP teşkilatı, ilk olarak Bucak Kaymakamı Yalçın Sezgin’i makamında ziyaret etti. Ziyarete MHP Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte, Bucak İlçe Başkanı Süleyman Demirezen, MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Azmi Özkurt, MHP Kızılkaya Belediye Başkan Adayı İlkay Güngör ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.  
Sohbet havasında geçen ziyarette, adaylar tanıtıldı, seçim çalışmaları ve projeleri anlatarak görüş alış verişinde bulunuldu.
Ziyaret sonunda Kaymakam Yalçın Sezgin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek adaylara seçim çalışmalarında başarılar diledi.
MHP heyeti daha sonra Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette projelerini anlatan MHP teşkilatı, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin desteklerini beklediklerini ifade ettiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Meçikoğlu; heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, yaklaşan yerel seçimlerde tüm adaylara çalışmalarında başarılar diledi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

İÇME SUYU REZERVLERİNE BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ

İÇME SUYU REZERVLERİNE BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ Dsİ tarafından Kestel yolu Aladağ mevkiinde yürütülen sondaj çalışmalarını yerinde inceleyen

KAYMAKAM SEZGİN’DEN, BAŞKAN ÜNAL’A “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

KAYMAKAM SEZGİN’DEN, BAŞKAN ÜNAL’A “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ Bucak Kaymakamı Yalçın SEZGİN, Bucak Belediye Başkanı Emrullah ÜNAL`I makamında

BDH’YE KARDİYOLOJİ UZMANI ATANDI

BDH’YE KARDİYOLOJİ UZMANI ATANDI Bucak Devlet Hastanesinde büyük bir eksiklik olan Kardiyoloji Bölümüne atama yapıldı. Vatandaşların tepkisine

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI