“Kimseyle İttifak Değiliz”

Ana Sayfa » Gündem » “Kimseyle İttifak Değiliz”
Paylaş
Tarih : 12 Şubat 2019 - 14:18

“Kimseyle İttifak Değiliz”
Saadet Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Osman Kızıltan, kimse ile ittifak halinde olmadıklarına vurgu yaparak, Türkiye genelinde il ve ilçelerde aday çıkaran tek siyasi parti olduklarını ifade etti.
Saadet Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Osman Kızıltan ve SP Bucak İlçe Teşkilatı üyeleri seçim çalışmalarına devam ediyor. Gazetemize ziyarette bulunan heyet, gazetemiz kurucusu Mustafa Tutum ile sohbet ettiler.  
“Bizler aday gösterilmek için değil kazanmak için bu yola çıktık.” diyen SP Bucak Belediye Başkan Adayı Osman Kızıltan, “Projelerimizden önce halkı aydınlatmamız gereken bir konu var. İttifak konusu. Biz kimse ile ittifak halinde değiliz. Genel merkezimizin bize verdiği talimat ile bütün il ve ilçelerde aday çıkarıldı. Türkiye genelinde il ve ilçelerde aday çıkaran tek siyasi parti Saadet Partisidir. Bizler aday gösterilmek için değil kazanmak için bu yola çıktık.
Halkımızda oluşan ittifak algısını ve aday gösterilme algısını kırmak istiyoruz. Projelerimiz hazırlanıyor, çalışmalarımız devam ediyor. Halkımıza, seçmenimize güveniyoruz.” şeklinde konuştu.
Gazetemiz kurucusu Mustafa Tutum da, ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek çalışmalarında başarılar diledi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

KAYMAKAMLIK UYARDI!

KAYMAKAMLIK UYARDI! Muhtar adaylarının YSK’ nın 1130 no’lu kararında belirtilen yasaklara uymalarını istedi.   Bucak Kaymakamlığı

MAKÜ 2019 YILINDA DA HIZLA BÜYÜMEYE DEVAM EDECEK

MAKÜ 2019 YILINDA DA HIZLA BÜYÜMEYE DEVAM EDECEK AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nin

ORMAN ÜRÜNLERİ ÇALIŞMALARININ TAKİBİ VE KONTROLÜ HİZMETİ ALINACAKTIR

ORMAN ÜRÜNLERİ ÇALIŞMALARININ TAKİBİ VE KONTROLÜ HİZMETİ ALINACAKTIR ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-BUCAK DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI