“Kimseyle İttifak Değiliz”

Ana Sayfa » Gündem » “Kimseyle İttifak Değiliz”
Paylaş
Tarih : 12 Şubat 2019 - 14:18

“Kimseyle İttifak Değiliz”
Saadet Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Osman Kızıltan, kimse ile ittifak halinde olmadıklarına vurgu yaparak, Türkiye genelinde il ve ilçelerde aday çıkaran tek siyasi parti olduklarını ifade etti.
Saadet Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Osman Kızıltan ve SP Bucak İlçe Teşkilatı üyeleri seçim çalışmalarına devam ediyor. Gazetemize ziyarette bulunan heyet, gazetemiz kurucusu Mustafa Tutum ile sohbet ettiler.  
“Bizler aday gösterilmek için değil kazanmak için bu yola çıktık.” diyen SP Bucak Belediye Başkan Adayı Osman Kızıltan, “Projelerimizden önce halkı aydınlatmamız gereken bir konu var. İttifak konusu. Biz kimse ile ittifak halinde değiliz. Genel merkezimizin bize verdiği talimat ile bütün il ve ilçelerde aday çıkarıldı. Türkiye genelinde il ve ilçelerde aday çıkaran tek siyasi parti Saadet Partisidir. Bizler aday gösterilmek için değil kazanmak için bu yola çıktık.
Halkımızda oluşan ittifak algısını ve aday gösterilme algısını kırmak istiyoruz. Projelerimiz hazırlanıyor, çalışmalarımız devam ediyor. Halkımıza, seçmenimize güveniyoruz.” şeklinde konuştu.
Gazetemiz kurucusu Mustafa Tutum da, ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek çalışmalarında başarılar diledi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN ÜNAL, DOĞALGAZ İÇİN KOLLARI SIVADI

BAŞKAN ÜNAL, DOĞALGAZ İÇİN KOLLARI SIVADI Bucak’ta doğalgaz erişimi olmayan mahalle kalmayacak Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal çalışmalarına

“Bucak her yıl çok kitap okuyacak”

Kaymakam Sezgin, Basını da Unutmadı “Bucak her yıl çok kitap okuyacak” BEKAP 2 Kitap Günleri kapsamında Bucak Kaymakamı Yalçın Sezgin, ilçede

BEKAP 2 KİTAP FUARINI 12 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ

BEKAP 2 KİTAP FUARINI 12 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ BEKAP 2 Kitap Günleri sona erdi. Kitap Fuarında bulunan 250 binin üzerinde kitaplar, 10 günde

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI