SAĞLIĞINA BDH’DE KAVUŞTU

Ana Sayfa » Gündem » SAĞLIĞINA BDH’DE KAVUŞTU
Paylaş
Tarih : 01 Mart 2019 - 13:38

SAĞLIĞINA BDH’DE KAVUŞTU
Yıllardır gözündeki şaşılıktan dolayı rahatça dolaşamayan 45 yaşındaki hasta, şaşılık şikayetinden Bucak Devlet Hastanesinde kurtularak hem fiziki görünümü hem de görme bozukluğuna bağlı sorunlarından kurtuldu. Göz sağlığına kavuşan hasta, “Hastanemizde hiçbir ücret talep edilmeden tedavi oldum. Bu mutluluğu herkesle paylaşmak istiyorum. İhtiyacı olanlara örnek olmak adına tavsiye ediyorum.”dedi.
Gözündeki rahatsızlıktan Bucak Devlet Hastanesine gelerek muayene olan bir hasta, sağlığına kavuştu. Göz polikliniğine gözünde kayma (halk arasında şaşılık) şikayeti ile müracaat eden hasta, Bucak Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Sezgin SEZER’e muayene olduktan sonra cerrahi müdahaleye karar verilir. Yapılan operasyon sonunda hastanın gözündeki kayma giderildi. Başarılı geçen ameliyat sonrası hastanın hem fiziki görünümü, hem de görme bozukluğuna bağlı sorunları ortadan kalktı.
Sağlığına kavuşan hasta, Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Sezgin SEZER başta olmak üzere Bucak Devlet Hastanesi çalışanlarına teşekkür etti. “Bu hastalığın tedavisinin olduğunu bilmiyordum.” diyen hasta, “Ben 45 yaşındayım, yıllarca topluluğa çıkamadım, bunca yıldır pek fotoğraf çekinmedim. Bu hastalığın tedavisinin olduğunu bilmiyordum. Hastanemizde hiçbir ücret talep edilmeden tedavi oldum. Bu mutluluğu herkesle paylaşmak istiyorum. İhtiyacı olanlara örnek olmak adına tavsiye ediyorum. Öncelikle göz doktorum sayın Op. Dr. Sezgin SEZER’e, bakımımı sağlayan servis hemşirelerine ve personeline, ameliyathane ekibine, bu imkanı sağlayan devletime ve hastane yönetimine çok teşekkür ederim.” diyerek duygularını dile getirdi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İSLAM, Bucak’a geliyor. Saadet Partisi Bucak İlçe Başkanlığı

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET!

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET! Ak Parti Bucak Gençlik Kolları seçim çalışmalarının yanında sosyal etkinliklerde de bulunuyor. Ak Gençlik,

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ Bucak Melekler Engelliler Derneği, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü dolayısıyla bir etkinlik düzenliyor.

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI