MHP Başkan Adayı Azmi Özkurt, “Dertlere Derman Olmak İçin Destek Verin”

Ana Sayfa » Gündem » MHP Başkan Adayı Azmi Özkurt, “Dertlere Derman Olmak İçin Destek Verin”
Paylaş
Tarih : 04 Mart 2019 - 11:46

MHP Başkan Adayı Azmi Özkurt, “Dertlere Derman Olmak İçin Destek Verin”
Milliyetçi Hareket Partisi Bucak İlçe Başkanlığı seçim çalışmalarına hızla devam ediyor. Teşkilat üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları dört bir taraftan Bucak ve köylerinde tanıtım çalışması yaparak yaklaşan 31 Mart seçimleri için destek istiyor. Hafta sonunu Bucak’a ayıran MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Azmi ÖZKURT, MHP Bucak İlçe Başkanı Süleyman DEMİREZEN, İl Genel Meclis Üyeleri, İlçe Meclis Üyeleri ile beraber teşkilat üyeleri, Cumartesi ve Pazar Pazarındaki esnafları ve devlet hastanesi civarındaki eczaneleri ziyaret ettiler. 
Pazarcı ve eczacılar ile tek tek görüşen MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Özkurt, “Bucak’ın genelinde yaşanan eksiklikler hakkında fikir alışverişinde bulunularak dertlerine derman olmak için desteklerini talep ettik. Kıymetli pazarcılarımız ve esnaflarımızın göstermiş oldukları samimiyet ve yakınlıktan dolayı teşekkür ediyorum.”dedi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İSLAM, Bucak’a geliyor. Saadet Partisi Bucak İlçe Başkanlığı

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET!

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET! Ak Parti Bucak Gençlik Kolları seçim çalışmalarının yanında sosyal etkinliklerde de bulunuyor. Ak Gençlik,

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ Bucak Melekler Engelliler Derneği, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü dolayısıyla bir etkinlik düzenliyor.

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI