“Allah o iftirayı atanların belalarını versin”

Ana Sayfa » Gündem » “Allah o iftirayı atanların belalarını versin”
Paylaş
Tarih : 07 Mart 2019 - 14:43

“Allah o iftirayı atanların belalarını versin”
Saadet Partisi Bucak Belediye Başkanı Aday Osman Kızıltan, bir basın açıklaması yayımlayarak, “İktidar elinde bulundurduğu basın gücü ile her gün başka başka iftiralar ile bizleri halkımız nazarında itibarsızlaştırma çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.”dedi. “Eğer ki şahsım ve teşkilatlarımız PKK ile beraber ise Allah cc bizim belamızı bugün versin yarına koymasın.” diyen Başkan adayı Osman Kızıltan, “Eğer ki bu bir iftira ise Allah o iftirayı atanların belalarını versin mi? diyerek bu duaya binlerce kez amin diyebileceklerini ifade etti. 
Saadet Partisi Bucak Belediye Başkanı Aday Osman Kızıltan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 
“Seçim kampanyasının başlaması ile partimiz çeşitli yerel programlarda kendisini anlatmaya çalışmaktadır. Bu çalışma sürecinde her seçim olduğu gibi bu seçimde de bizlere projelerimizi anlatma fırsatı verilmemektedir, sebebi ise iktidar elinde bulundurduğu basın gücü ile her gün başka başka iftiralar ile bizleri halkımız nazarında itibarsızlaştırma çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.
Bu haftanın yeni iftirası ise Saadet Partimizin PKK ile birlikte hareket ettiğidir, şimdi sizlere soruyoruz;
1: Çözüm sürecini yönetemeyip çözülme sürecine çeviren kimlerdi?
2: Teröristler ile sınırda halay çekip ağlayanlar ve onları topraklarımıza konvoy ve şenliklerle davet edenler kimlerdi?
3: Terörist başı Apo’ya sayın diye hitap edenler kimlerdi?
4: Fetöye memleketimin topraklarını parselleyenler kimlerdi?
5: FETÖ milyarlarca doları yurt dışına kaçırırken göz yumanlar kimler di?
6: Suriye’ye terör örgütlerinin finansörü ABD’yi adalet getirmesi için davet eden kimlerdi?
7: Irak’ı işgal eden ABD’ye zemin hazırlayan ve incirliği ABD nin emrine veren kimlerdi?
8: 2019 TBMM Başkan Vekillerini Seçenler kimler?
10: Filistinin başkenti, bizlerin ikinci kıblesi mescid-ş aksanın bulunduğu Kudüs’ün %84’ünü İsrail’e verip ardından batı küdüs islamındır diye şov yapıp halkımızı kandıranlar kimlerdi?
Bu soruların daha yüzlercesini sorabiliriz fakat uygun bulmuyorum.
Eğer ki şahsım ve teşkilatlarımız PKK ile beraber ise Allah cc bizim belamızı bugün versin yarına koymasın, ammaa eğer ki bu bir iftira ise Allah o iftirayı atanların belalarını versin mi? diye sormak istiyoruz? Amin diyebilecekler mi?, bizler bu duaya binlerce kez amin diyebiliriz, ama AkP.li yöneticiler diyebilir mi bunu bilmiyoruz.
Hırsız en fazla ev sahibinden korkarmış, ama korkularının ölümlerine faydası olmayacak, sevgili halkım unutmayalım ki yalan söyleyen, iftira atan, emanete ihanet eden, sözünde durmayan, yalancı şahitlik edenlerden müslüman olmadığı gibi yönetici hiç olmaz.
Hırsızlıkta, yetim malını yemede artık öyle bir noktaya geldiler ki insanların gelecek ile ilgili umutlarını bile çaldılar, şimdi kalkmışlar gönül işi diyorlar, artık hırsızlıkta gelinen son nokta ile gönül çalma işine soyundular, biz kendi içimizde buna siyapol diyoruz, siyapol nedir diye soracaksınız, siyapol iktidarın kendi kendine muhalefet yapması demektir, bu sayede ben ne yapayım elimden gelen bunu bilinç altına işleme çabasıdır.
Bu 17 yıllık lafla yürüyen peynir gemisine artık aldırmayın, her Cuma hutbesinde söylendiği gibi Allah Bizlere Düşünüp Tutalım Diye Öğütler verir cümlesinden ders alalım, düşünmeyi kenara bırakmayalım, AkP. İktidarı insanları borca esir etti, diziler ile aileyi, filmler ile gençlerimizi bitme noktasına getirdi, ve inanın bana halkın ne düşündüğü umutlarında bile değil, omlar için önemli olan hakkın ne konuştuğu… O yüzden sokakta herkesi boşta olsa, yaşan iftira da olsa konuşturma İçin mücadele veriyorlar, bu topraklarda hepimiz kardeşiz, kimsenin kimseye üstünlüğü Yok, insanların yarısını hain ilan ederek sadece AkP.nin bekasını gözetmekteler, ve üstelik düşünen bir birey şunu sormalı kendi kendine, eğer ki bir bela sorunu var ise bu sorunu kim bu kadar büyüttü, 17 yıllık iktidar mı yoksa biz mi?
Teşekkür ederim saygılarımla.”

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN ÜNAL’DAN ANKARA ÇIKARTMASI

BAŞKAN ÜNAL’DAN ANKARA ÇIKARTMASI Bucak Belediye Başkanı Emrullah ÜNAL, Bucak yatırım projeleri ile ilgili Bakanlıklara ziyaretler gerçekleştirmek

HUZUREVİ ve YAŞLI BAKIM MERKEZİ 20 HAZİRAN’DA İHALEYE ÇIKIYOR

HUZUREVİ ve YAŞLI BAKIM MERKEZİ 20 HAZİRAN’DA İHALEYE ÇIKIYOR AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Burdur Merkezde

MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONU ÜYESİ MİLLETVEKİLİ YASİN UĞUR MÜJDEYİ DUYURDU

YENİ ASKERLİK SİSTEMİ TEKLİFİ KABUL EDİLDİ MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONU ÜYESİ MİLLETVEKİLİ YASİN UĞUR MÜJDEYİ DUYURDU AK Parti Burdur Milletvekili

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI