BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EMRULLAH ÜNAL; “OĞUZHAN MAHALLESİ HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALACAK”

Ana Sayfa » Gündem » BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EMRULLAH ÜNAL; “OĞUZHAN MAHALLESİ HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALACAK”
Paylaş
Tarih : 15 Mart 2019 - 7:32

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EMRULLAH ÜNAL; “OĞUZHAN MAHALLESİ HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALACAK”
Ak Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal “Tüm mahallerimiz gibi Oğuzhan Mahallesi de hak ettiği hizmetleri alacaktır.” dedi.
Ak Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal seçim çalışmaları kapsamında, akşamları mahalle toplantılarına devam ediyor. Oğuzhan Mahallesi toplantısında konuşan Başkan Adayı Ünal, tüm ilçeyi gezerek vatandaşlarla buluştuklarını ifade etti. Başkan Adayı Emrullah Ünal “Ak Parti Belediyeciliği her zaman fark yaratmıştır. Bizler Belediyeciliği gönülden gelerek, gönül işi olarak yapıyoruz. Gönül Belediyeciliğinin esası halkımızın gönlüne hitap etmektir. Bunun için bu göreve talip olduk.”dedi.
Halkımızla birebir görüşerek, gönülden sohbetler ediyoruz. Onların istek ve arzularını dinliyoruz ve halkımız teveccühü ile bu görev için oy istiyoruz.”dedi.
Ak Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal Oğuzhan Mahallesinde mahalle sakinleri ile yaptığı toplantıyı değerlendirdi. Başkan Adayı Emrullah Ünal; “Bucak İlçemizde gündüzleri işyerlerini ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizde çalışanlarımızla bire bir görüşerek, istek ve arzularını dinliyoruz. Hizmet noktasındaki taleplerini not alıyoruz. Akşamları ise mahalle sakinlerimizle buluşuyoruz. Mahalle toplantılarımıza halkımızın tamamıyla görüşme şansımız oluyor. 7’den 70’e herkes bizleri misafir ederek taleplerini dile getiriyor.”dedi.
Ak Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal “Bucak için büyük projelerimiz var 5 kalemde 55 projemizin yanı sıra daha nice projeler ile halkımıza hizmet etmek istiyoruz. Halkımızın görüş ve düşünceleri her zaman bizlere yön verdi, ve verecek.”dedi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İSLAM, Bucak’a geliyor. Saadet Partisi Bucak İlçe Başkanlığı

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET!

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET! Ak Parti Bucak Gençlik Kolları seçim çalışmalarının yanında sosyal etkinliklerde de bulunuyor. Ak Gençlik,

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ Bucak Melekler Engelliler Derneği, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü dolayısıyla bir etkinlik düzenliyor.

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI