BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EMRULLAH ÜNAL; “OĞUZHAN MAHALLESİ HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALACAK”

Ana Sayfa » Gündem » BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EMRULLAH ÜNAL; “OĞUZHAN MAHALLESİ HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALACAK”
Paylaş
Tarih : 15 Mart 2019 - 7:32

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EMRULLAH ÜNAL; “OĞUZHAN MAHALLESİ HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALACAK”
Ak Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal “Tüm mahallerimiz gibi Oğuzhan Mahallesi de hak ettiği hizmetleri alacaktır.” dedi.
Ak Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal seçim çalışmaları kapsamında, akşamları mahalle toplantılarına devam ediyor. Oğuzhan Mahallesi toplantısında konuşan Başkan Adayı Ünal, tüm ilçeyi gezerek vatandaşlarla buluştuklarını ifade etti. Başkan Adayı Emrullah Ünal “Ak Parti Belediyeciliği her zaman fark yaratmıştır. Bizler Belediyeciliği gönülden gelerek, gönül işi olarak yapıyoruz. Gönül Belediyeciliğinin esası halkımızın gönlüne hitap etmektir. Bunun için bu göreve talip olduk.”dedi.
Halkımızla birebir görüşerek, gönülden sohbetler ediyoruz. Onların istek ve arzularını dinliyoruz ve halkımız teveccühü ile bu görev için oy istiyoruz.”dedi.
Ak Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal Oğuzhan Mahallesinde mahalle sakinleri ile yaptığı toplantıyı değerlendirdi. Başkan Adayı Emrullah Ünal; “Bucak İlçemizde gündüzleri işyerlerini ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizde çalışanlarımızla bire bir görüşerek, istek ve arzularını dinliyoruz. Hizmet noktasındaki taleplerini not alıyoruz. Akşamları ise mahalle sakinlerimizle buluşuyoruz. Mahalle toplantılarımıza halkımızın tamamıyla görüşme şansımız oluyor. 7’den 70’e herkes bizleri misafir ederek taleplerini dile getiriyor.”dedi.
Ak Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal “Bucak için büyük projelerimiz var 5 kalemde 55 projemizin yanı sıra daha nice projeler ile halkımıza hizmet etmek istiyoruz. Halkımızın görüş ve düşünceleri her zaman bizlere yön verdi, ve verecek.”dedi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN ÜNAL’DAN ANKARA ÇIKARTMASI

BAŞKAN ÜNAL’DAN ANKARA ÇIKARTMASI Bucak Belediye Başkanı Emrullah ÜNAL, Bucak yatırım projeleri ile ilgili Bakanlıklara ziyaretler gerçekleştirmek

HUZUREVİ ve YAŞLI BAKIM MERKEZİ 20 HAZİRAN’DA İHALEYE ÇIKIYOR

HUZUREVİ ve YAŞLI BAKIM MERKEZİ 20 HAZİRAN’DA İHALEYE ÇIKIYOR AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Burdur Merkezde

MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONU ÜYESİ MİLLETVEKİLİ YASİN UĞUR MÜJDEYİ DUYURDU

YENİ ASKERLİK SİSTEMİ TEKLİFİ KABUL EDİLDİ MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONU ÜYESİ MİLLETVEKİLİ YASİN UĞUR MÜJDEYİ DUYURDU AK Parti Burdur Milletvekili

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI