BELEDİYE MECLİSİ SON TOPLANTISINI YAPTI

Ana Sayfa » Gündem » BELEDİYE MECLİSİ SON TOPLANTISINI YAPTI
Paylaş
Tarih : 15 Mart 2019 - 7:23

BELEDİYE MECLİSİ SON TOPLANTISINI YAPTI
Bucak Belediye Meclisi Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin başkanlığında son toplantısını yaptı. Sezgin toplantı sonunda meclis üyelerine plaket takdim etti.
Bucak Belediyesi son meclis toplantısı Bucak Kaymakamı ve Bucak Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin başkanlığında yaptı. Son meclis toplantısında Karayvatlar Mahallesi Doğalgaz Regülatör İmar değişikliği, Barbaros, Atilla mahallelerindeki imar değişikliği, Konak Mahallesinde ve Barbaros mahallelerinde arsa takas değişikliği, İçme suyu su depoları (SUKAP) proje dosyası kapsamında onarımlarının yapılması kredilendirme için yetki verilme gibi konular mecliste görüşüldü.
Bucak Belediye Meclisinin son toplantısı ve 31 Mart yerel seçimleri dolayısı ile meclis üyelerinin görevi sona erdiğinden dolayı Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin meclis üyelerine plaket verdi. Bucak Belediye Meclis başkan vekili Kemal Kart’ta – ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin’e plaket verdi.
Bucak Kaymakamı Yalçın Sezgin 19 Ağustos 2017 tarihinde Bucak’a hem kaymakam hem de Bucak Belediyesine kayyum olarak atanmıştı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İSLAM, Bucak’a geliyor. Saadet Partisi Bucak İlçe Başkanlığı

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET!

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET! Ak Parti Bucak Gençlik Kolları seçim çalışmalarının yanında sosyal etkinliklerde de bulunuyor. Ak Gençlik,

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ Bucak Melekler Engelliler Derneği, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü dolayısıyla bir etkinlik düzenliyor.

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI