KAYMAKAM YALÇIN SEZGİN, SAĞLIK ÇALIŞANLARININ BAYRAMINI

Ana Sayfa » Gündem » KAYMAKAM YALÇIN SEZGİN, SAĞLIK ÇALIŞANLARININ BAYRAMINI
Paylaş
Tarih : 15 Mart 2019 - 7:27

KAYMAKAM YALÇIN SEZGİN, SAĞLIK ÇALIŞANLARININ BAYRAMINI
Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin Tıp Bayramı dolayısı ile Hastane ve sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek doktorlara ve sağlık çalışanlarına karanfil verdi. İlk olarak Bucak Devlet Hastanesini ziyaret eden Kaymakam ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin Başhekim Uzm. Dr. Bilal Tanrıtanır ile birlikte poliklinik, acil servis ve hastanenin diğer birimlerini tek tek gezerek doktor ve sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutlayıp karanfil dağıttı. Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin “14 Mart Tıp Bayramı dolayısı ile Bucak Devlet Hastanesini ziyaret ederek başhekim ve yardımcılarını, polikliniklerde ve hastanenin diğer birimlerinde çalışan doktorlarımızı ve sağlık çalışanlarımızı ziyaret ettik. Bu gün tap Bayramı olmasına rağmen sağlık çalışanlarımızı görev başında. Bu meslek böyle bir meslek, günün yirmi dört saati, yılın 365 günü çalışan sağlık çalışanlarımızı yalnız bırakmak istemedik. Hekimlerimiz olsun , sağlık çalışanlarımız olsun sadece Tıp Bayramında değil diğer bayramlarda olsun özel günlerde olsun sağlık çalışanlarımız hep görev başında meşakkatli bir görev ifa ediyorlar. Fedakar ve özverili bir çalışma içerisindeler. Şifa dağıtıyorlar, hastalarımıza sağlık hizmetinde canla başla çalışan tüp hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarının Tıp Bayramlarını kutluyorum” dedi.
Bucak Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Bilal Tanrıtanır ise, bizi böyle güzel bir günde yalnız bırakmayıp nazik ziyaretlerinden dolayı ve tüm sağlık çalışanlarına vermiş olduğu destekten dolayı kaymakamımıza teşekkür ediyorum.”dedi.
Bucak Kaymakamı Yalçın Sezgin Tıp Bayramı dolayısı ile daha sonra Toplum Sağlığı merkezini de ziyaret ederek hekimlerin Tıp Bayramını kutlayarak karanfil verdi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İSLAM, Bucak’a geliyor. Saadet Partisi Bucak İlçe Başkanlığı

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET!

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET! Ak Parti Bucak Gençlik Kolları seçim çalışmalarının yanında sosyal etkinliklerde de bulunuyor. Ak Gençlik,

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ Bucak Melekler Engelliler Derneği, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü dolayısıyla bir etkinlik düzenliyor.

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI