“Siyaseti kirletmeyin, bu çirkef sizi de Bucak’ı da pisliğe bulaştırır”

Ana Sayfa » Gündem » “Siyaseti kirletmeyin, bu çirkef sizi de Bucak’ı da pisliğe bulaştırır”
Paylaş
Tarih : 18 Mart 2019 - 16:25

“Siyaseti kirletmeyin, bu çirkef sizi de Bucak’ı da pisliğe bulaştırır”
MHP Bucak İlçe Başkanı Süleyman Demirezen, son günlerde Bucak’ta Mhp Belediye Başkan Adayı Azmi Özkurt’un seçimlere bir hafta kala adaylığını geri çekeceği şeklindeki dedikodulara yönelik bir basın açıklaması yayımladı. Açıklamasında bunun doğru olmadığını ifade eden Demirezen, “Kazanmak için her türlü yolu mubah gören, bu dedikoduları yayan ahlak yoksunu şerefsizlere sesleniyoruz: Siyaseti kirletmeyin, bu çirkef sizi de Bucak’ı da pisliğe bulaştırır. Bu yolla kazanılacak seçimden hiçbir hayırlı iş çıkmaz. Çünkü temeli bozuk olan işin nihayeti de külliyen bozuk olur.”dedi. 
Açıklamasında, “Bizim anlayışımız: centilmence yarışalım, kim kazanırsa onu tebrik edelim, Bucak’ımıza bir çivi çakan kim ve hangi parti olursa olsun destekleyelim, alkışlayalım.”ifadelerine yer veren Demirezen, “İnşallah vatandaşlarımızın partimize verecekleri destekle 31 Mart akşamı Üç Hilali Bucak’ın burçlarına dikeceğiz.”dedi.
MHP Bucak İlçe Başkanı Süleyman Demirezen, konuya ilişkin açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Saygıdeğer Bucaklı Hemşehrilerim,
31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri ile ilgili süreç, belirlenen takvim doğrultusunda bütün hızıyla devam ediyor. MHP olarak bizler de belirlediğimiz program çerçevesinde yoğun bir şekilde seçim çalışmalarımızı yürütüyoruz.
Seçim takviminin belirlenmesinden bu yana her gün adaylarımız ve Kadın Kollarımız gece gündüz girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacak şekilde hızlı bir tempoda çalışmalarımızı yürütüyoruz.
Bucaklı Hemşerilerimizin Belediye Başkanı Adayı, Belediye Meclisi Ve İl Genel meclisi adaylarımıza göstermiş oldukları ilgi bizleri mutlu etmektedir. İşin ehli bir Belediye Başkan Adayı; tertemiz, şaibesiz, donanımlı ve vizyon sahibi Meclis adaylarımız ile çıktığımız yolda aday tercihlerimizin ne kadar doğru olduğunu bu seçim çalışmalarında vatandaşlarımızın ilgiyle anlamış olduk. MHP olarak biz, dürüst ve ilkeli bir şekilde yolumuza devam ediyoruz, adaylarımızı tanıtıyoruz, yapacaklarımızı anlatıyoruz. Hiçbir Parti ve kişiyi hedef almıyoruz. Karalama ve bel altı vurma ile seçimleri kazanacağımızı bilsek bile asla başvurmadık vurmayız da, çünkü bizim özümüz ve sözümüz birdir.
Biz bu anlayışla çalışmalarımızı yürütüyoruz ama son birkaç gündür seçim çalışmalarımız esnasında bazı vatandaşlarımızın , “Mhp Belediye Başkan Adayı Azmi Özkurt’un seçimlere bir hafta kala adaylığını geri çekeceği ” şeklinde duyumlar aldıklarını, bunun doğru olup olmadığını bizden öğrenmek istediklerini söylüyorlar.
Kazanmak için her türlü yolu mubah gören, bu dedikoduları yayan ahlak yoksunu şerefsizlere sesleniyoruz: Siyaseti kirletmeyin, bu çirkef sizi de Bucak’ı da pisliğe bulaştırır. Bu yolla kazanılacak seçimden hiçbir hayırlı iş çıkmaz. Çünkü temeli bozuk olan işin nihayeti de külliyen bozuk olur.
Bizim anlayışımız: centilmence yarışalım, kim kazanırsa onu tebrik edelim, Bucak’ımıza bir çivi çakan kim ve hangi parti olursa olsun destekleyelim, alkışlayalım.
Bu duygularla Aziz Bucaklı Hemşehrilerimize selam ve saygılarımızı sunuyorum, partimize verecekleri destekle 31 Mart akşamı Üç Hilali Bucak’ın burçlarına dikeceğimize olan inancımı ifade etmek istiyorum.”

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN ÜNAL, DOĞALGAZ İÇİN KOLLARI SIVADI

BAŞKAN ÜNAL, DOĞALGAZ İÇİN KOLLARI SIVADI Bucak’ta doğalgaz erişimi olmayan mahalle kalmayacak Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal çalışmalarına

“Bucak her yıl çok kitap okuyacak”

Kaymakam Sezgin, Basını da Unutmadı “Bucak her yıl çok kitap okuyacak” BEKAP 2 Kitap Günleri kapsamında Bucak Kaymakamı Yalçın Sezgin, ilçede

BEKAP 2 KİTAP FUARINI 12 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ

BEKAP 2 KİTAP FUARINI 12 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ BEKAP 2 Kitap Günleri sona erdi. Kitap Fuarında bulunan 250 binin üzerinde kitaplar, 10 günde

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI