“Vakit birlik vaktidir, vakit hizmet vaktidir”

Ana Sayfa » Gündem » “Vakit birlik vaktidir, vakit hizmet vaktidir”
Paylaş
Tarih : 03 Nisan 2019 - 7:54

“Vakit birlik vaktidir, vakit hizmet vaktidir”
31 Mart 2019 yerel seçim değerlendirmesi yapan AK Parti Bucak İlçe Başkanı Serdar Besler, “Vakit birlik vaktidir, vakit hizmet vaktidir.”dedi. 
AK Parti Bucak İlçe Başkanı Serdar Besler, 31 Mart 2019 yerel seçimleri ile ilgili bir basın açıklaması yayımladı. Açıklamasında, “Hangi siyasi görüşe mensup olursak olalım, sandıktan çıkan sonuca, halkın iradesine saygı duymamız gerekir.” diyen Besler, “Halkın değerlerine uzak olan her fikir, düşünce ve eylem yok olmaya mahkûmdur. Bu minvalde Bucaklı seçmenimiz tercihini yapmış ve AK Belediyecilikle, Recep Tayyip ERDOĞAN’ la, Emrullah ÜNAL’ la yola devam etmiştir.” ifadelerini kullandı.
AK Parti Bucak İlçe Başkanı Serdar Besler açıklamasında, “Demokrasinin gereği olan, seçme ve seçilme hakkının kullanıldığı, 31 Mart Mahalli İdareler genel seçimlerinin ve bu seçimlerin sonuçlarının Bucak’ımıza, Burdur’umuza ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.
Değerli Bucaklı hemşerilerimiz, geçtiğimiz Pazar günü sandık başına giderek, Belediye Başkanlığı, Belediye Meclis Üyeliği, İl Genel Meclis Üyeliği ve Muhtarlık seçimleri için oylarını kullandılar. Hangi siyasi görüşe mensup olursak olalım, sandıktan çıkan sonuca, halkın iradesine saygı duymamız gerekir. Halkın değerlerine uzak olan her fikir, düşünce ve eylem yok olmaya mahkûmdur. Bu minvalde Bucaklı seçmenimiz tercihini yapmış ve AK Belediyecilikle, Recep Tayyip ERDOĞAN’ la, Emrullah ÜNAL’ la yola devam etmiştir.
Şahsım ve teşkilatım, seçimlerden zaferle çıkan Emrullah ÜNAL Başkanımızın, Belediye meclisi ve İl Genel Meclisi üyelerimizin, Bucak’ımız ve Bucaklımız için yapacakları güzel hizmetlerinin takipçisi ve destekçisi olacağız. Memleketimize yapılacak yatırımlarla ilgili devletimiz ile belediyemiz arasında köprü olacağız.
Vakit birlik vaktidir, vakit hizmet vaktidir. Dargınlıkların ve küskünlüklerin geride bırakılarak, memleketimizin kalkınması için birlik ve beraberlik içerisinde, siyasi görüşü ne olursa olsun tüm kesimlerin, elini taşın altına koyarak Bucak şemsiyesi altında geleceğe yürümesinin tam vaktidir.
Bu duygu ve düşüncelerle; seçim sürecinde özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı parti teşkilatımızın tüm üyelerine, tevec-cühleriyle partimizi destekleyen tüm seçmenlerimize, sandık görevlilerimize, seçimin sükûnet içerisinde tamamlanması için çabalayan güvenlik görevlilerimize, ilçe seçim kurulu üyelerine, seçimlerde görev yapan tüm kurumlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla…”ifadelerine yer verdi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“SANAYİ MİRASIMIZA SAHİP ÇIKABİLDİK Mİ?

“SANAYİ MİRASIMIZA SAHİP ÇIKABİLDİK Mİ? Bucak Hizarcılar ve Marangozlar Odası Başkanı İsmail İnan, “Ustalardan çıraklara, siyasilerden

MAKÜ’den Örnek Bir Proje Daha

MAKÜ’den Örnek Bir Proje Daha Ülkedeki madenlerin yurtiçinde işlenip katma değerinin yükseltilerek ülke ekonomisine katkısının artırılması

SEL VE SU BASKINLARINA ANINDA MÜDAHALE

SEL VE SU BASKINLARINA ANINDA MÜDAHALE Bucak’ta ve köylerinde etkili olan yağışlar, sel ve su baskınlarına neden oldu. Burdur İl Özel İdaresi,

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI