DAVULLU ZURNALI MAZBATA TÖRENİ

Ana Sayfa » Gündem » DAVULLU ZURNALI MAZBATA TÖRENİ
Paylaş
Tarih : 12 Nisan 2019 - 7:55

DAVULLU ZURNALI MAZBATA TÖRENİ
Ak Parti Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, gümbür gümbür davul zurna eşliğinde mazbatasını alarak Bucak’ın başkanı oldu.
31 Mart yerel seçimlerinde Bucak’ın başkanı seçilen Ak Parti Bucak Belediye Başkan adayı Emrullah Ünal, gümbür gümbür davul zurna eşliğinde mazbatasını alarak Bucak’ın başkanı oldu. Dün Bucak Adliye Binasında düzenlenen mazbata törenine yoğun bir kalabalık eşlik etti. Mazbata töreni için Adliye önüne gelenleri davul zurna karşıladı. Gelen bazı misafirleri davulcuyu boş çevirmeyerek harçlık verdi, bazıları ise selamlayarak geçti. 
DAVUL EKİBİNE HARÇLIK YAĞDI
Mazbatasını almak için Adliyeye gelen Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal’ı da davul zurna karşıladı. Başkan Ünal, davulcuya harçlığını vererek davul zurna eşliğinde Adliye kapısına kadar geldi.
Daha sonra Ak Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi de, aracından inmesi ile davul zurna ekibini karşısında gördü. Mengi, davulcuyu kırmayarak önüne uzatılan davulun üstüne harçlığını bıraktı.
DAVULUN SESİ UZAKTAN DA DUYULDU
Mazbata töreninden sonra da adliye önünde davulun ve zurnanın sesi yükseldi. Daha sonra belediye önüne de gelen davul zurna yine burada da sesini yükselterek Bucak’ın belediye başkanını koltuğuna oturttu.
Davul ve zurnanın sesini duyan vatandaşların dikkatleri biranda meydana çekildi. Her gelene yükselen davulun sesi uzaklardan bile duyuldu.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN ÜNAL, DOĞALGAZ İÇİN KOLLARI SIVADI

BAŞKAN ÜNAL, DOĞALGAZ İÇİN KOLLARI SIVADI Bucak’ta doğalgaz erişimi olmayan mahalle kalmayacak Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal çalışmalarına

“Bucak her yıl çok kitap okuyacak”

Kaymakam Sezgin, Basını da Unutmadı “Bucak her yıl çok kitap okuyacak” BEKAP 2 Kitap Günleri kapsamında Bucak Kaymakamı Yalçın Sezgin, ilçede

BEKAP 2 KİTAP FUARINI 12 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ

BEKAP 2 KİTAP FUARINI 12 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ BEKAP 2 Kitap Günleri sona erdi. Kitap Fuarında bulunan 250 binin üzerinde kitaplar, 10 günde

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI