ŞAMPİYONA COŞKULU KARŞILAMA

Ana Sayfa » Gündem » ŞAMPİYONA COŞKULU KARŞILAMA
Paylaş
Tarih : 15 Nisan 2019 - 15:51

ŞAMPİYONA COŞKULU KARŞILAMA
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor’un şampiyon olmasının ardından Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan kalabalığa seslenen Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, BAL 7’nci gurupta şampiyon olan takımı kutladı. Ünal “BAL LİGİ 7’nci gurup şampiyonu Oğuzhansporumuzu, teknik heyetimizi ve ona destek veren değerli taraftarlarımızı kutluyorum. Bucak Belediyesi olarak bu güne kadar takımımıza destek olduğumuz gibi aynen desteğimiz devam edecek. Artık bir tarih yazmanın zamanı geldi. Bekledi bizi 3. lig, gümbür gümbür geliyoruz. Hedef üçüncü lig.”dedi. 
Bucak Belediye Oğuzhanspor’un Aşk-ı Bucak taraftarlarının Belediye Başkanı Emrullah Ünal’dan deplasman maçları için otobüs taleplerini ise olumlu bulan başkan Ünal, playof maçlarında sınırsız deplasman desteği sözü verdi.
Bucak Belediye Ouzhanspor’un Kulüp Başkanı Ahmet Turgut ise, söylenecek çok şey olduğunu fakat, bunları söylemekle bitmeyeceğini dile getirdi. Başkan Turgut “Biz bir şey yapmadık. Asıl asıl yapanlar, şampiyon burada.Elimizden geleni yapmaya çalıştık.Emrullah başkanımın da dediği gibi bizim hedefimiz 3. lig. Hedefimize de ulaşacağız inşallah.”dedi.
Bucak Belediye Oğuzhanspor Teknik Direktörü Ali Postacı yaptığı konuşmada, taraftarlara bu geç saatte burada oldukları için teşekkür etti. Postacı “Haftalar önce Manavgatspor ile 8, Kepezspor ile 6 puan fark varken, bütün takımlar bizim yanımızda iken, ben bir şey söyledim. Hangi takımın şampiyonluk şansı var ise en az onlar kadar da bizim var demiştim. Bana bunu söyleten sizden yani taraftardan aldığım güçtü, oyuncularıma olan güvendi. Bugün bunu başarmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Allah hepinizden razı olsun.”dedi.
Ak Parti İlçe Başkanı Serdar Beslerde yaptığı konuşmada, bu gün hepimiz çok mutlu olduğunu dile getirerek, “Bu gün grubumuzda şampiyon olduk, inşallah playof maçlarını da kazanarak üçüncü lige çıkacağız.”dedi. Besler, Oğuzhanspor’un playof maçlarını kazamamaları üçüncü lige çıkama-maları halinde ise takıma her türlü desteği vereceklerini söyledi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“SANAYİ MİRASIMIZA SAHİP ÇIKABİLDİK Mİ?

“SANAYİ MİRASIMIZA SAHİP ÇIKABİLDİK Mİ? Bucak Hizarcılar ve Marangozlar Odası Başkanı İsmail İnan, “Ustalardan çıraklara, siyasilerden

MAKÜ’den Örnek Bir Proje Daha

MAKÜ’den Örnek Bir Proje Daha Ülkedeki madenlerin yurtiçinde işlenip katma değerinin yükseltilerek ülke ekonomisine katkısının artırılması

SEL VE SU BASKINLARINA ANINDA MÜDAHALE

SEL VE SU BASKINLARINA ANINDA MÜDAHALE Bucak’ta ve köylerinde etkili olan yağışlar, sel ve su baskınlarına neden oldu. Burdur İl Özel İdaresi,

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI