GELECEĞİN BELEDİYE BAŞKANI KOLTUĞUNA OTURDU

Ana Sayfa » Eğitim » GELECEĞİN BELEDİYE BAŞKANI KOLTUĞUNA OTURDU
Paylaş
Tarih : 22 Nisan 2019 - 15:41

GELECEĞİN BELEDİYE BAŞKANI KOLTUĞUNA OTURDU
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99. Yıl Dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bugünün küçüğü yarının büyüğü çocuklar, makam koltuklarına oturdular. Atatürk İlkokulu öğrencilerinden Arzu Aksoy, öğretmeni Veli Can ve arkadaşları ile birlikte Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal’ı makamında ziyaret ettiler.
Belediye Başkanı Emrullah Ünal, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında ziyaretine gelen öğrencileri ve öğretmenlerini kapıda karşılayarak tek tek selamladı. Öğrenciler de Başkan Ünal’a çiçek takdiminde bulundular. 
Belediye Başkanı Emrullah Ünal, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutluyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 23 Nisan’ı çocukların bayramı ilan etmiştir. Dünyada çocuklarımıza armağan edilen başka bir bayram yok. O yüzden bizim çocuklarımız çok şanslı. Bugünün anlamına ilişkin makamlar kısa süreliğine çocuklarımıza teslim ediliyor. Biz de bu görevimizi yerine getirerek Bucak’ımızı Arzu Aksoy öğrencimize emanet ediyoruz.”dedi.
Daha sonra Başkan Ünal koltuğunu günün anlam ve önemi dolayısıyla Atatürk İlkokulu 4’üncü sınıf öğrencisi Arzu Aksoy’a devretti. Temsili olarak kısa süreliğine Bucak Belediye Başkanı olan Arzu Aksoy, “Sokak hayvanlarına sahip çıkar, onlara barınak ve yiyecek imkanı sağlardım, ayrıca yardıma muhtaç insanların yılda bir yada iki kez olmak üzere en azından ihtiyaçlarının bir bölümünü karşılardım.”dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, belediye olarak her zaman sokak hayvanlarının yanında olduklarını, diğer ihtiyaç sahibi ailelere de yardımların yapıldığını söyledi. Başkan Ünal, ziyaret sonrası 23 Nisan ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ziyaretine gelen öğrencilere hediyeler verdi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN ÜNAL’DAN ANKARA ÇIKARTMASI

BAŞKAN ÜNAL’DAN ANKARA ÇIKARTMASI Bucak Belediye Başkanı Emrullah ÜNAL, Bucak yatırım projeleri ile ilgili Bakanlıklara ziyaretler gerçekleştirmek

HUZUREVİ ve YAŞLI BAKIM MERKEZİ 20 HAZİRAN’DA İHALEYE ÇIKIYOR

HUZUREVİ ve YAŞLI BAKIM MERKEZİ 20 HAZİRAN’DA İHALEYE ÇIKIYOR AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Burdur Merkezde

MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONU ÜYESİ MİLLETVEKİLİ YASİN UĞUR MÜJDEYİ DUYURDU

YENİ ASKERLİK SİSTEMİ TEKLİFİ KABUL EDİLDİ MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONU ÜYESİ MİLLETVEKİLİ YASİN UĞUR MÜJDEYİ DUYURDU AK Parti Burdur Milletvekili

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI