OSB MÜTEŞEBBİS HEYETİ YENİLENDİ

Ana Sayfa » Gündem » OSB MÜTEŞEBBİS HEYETİ YENİLENDİ
Paylaş
Tarih : 24 Nisan 2019 - 15:02

OSB MÜTEŞEBBİS HEYETİ YENİLENDİ
Bucak Organize Sanayi Bölgesi (OSB) müteşebbis heyeti, yenilendi. Bucak Ticaret ve Sanayi Odasında yapılan toplantıda, 15 kişilik müteşebbis heyetten, 7 sanayici üye seçimle belirlendi.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda katılımcıların Müteşebbis heyete dahil edilmesi ile ilgili toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya Organize Sanayi Bölgesinde bulunan sanayici ve işadamları katıldı.
Bucak’ın en önemli kalkınma aracı ve göstergesi niteliğinde olan Organize Sanayi Bölgesi (OSB) müteşebbis heyeti yapılan toplantı ile yenilendi.
Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen toplantıda, 15 kişilik müteşebbis heyetten, 7 sanayici üye seçimle belirlendi.
Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu; OSB’nin durumu hakkında bilgiler verdi, bugüne kadar Müteşebbis Heyette görev yapan yöneticilere teşekkür etti.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN ÜNAL’DAN ANKARA ÇIKARTMASI

BAŞKAN ÜNAL’DAN ANKARA ÇIKARTMASI Bucak Belediye Başkanı Emrullah ÜNAL, Bucak yatırım projeleri ile ilgili Bakanlıklara ziyaretler gerçekleştirmek

HUZUREVİ ve YAŞLI BAKIM MERKEZİ 20 HAZİRAN’DA İHALEYE ÇIKIYOR

HUZUREVİ ve YAŞLI BAKIM MERKEZİ 20 HAZİRAN’DA İHALEYE ÇIKIYOR AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Burdur Merkezde

MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONU ÜYESİ MİLLETVEKİLİ YASİN UĞUR MÜJDEYİ DUYURDU

YENİ ASKERLİK SİSTEMİ TEKLİFİ KABUL EDİLDİ MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONU ÜYESİ MİLLETVEKİLİ YASİN UĞUR MÜJDEYİ DUYURDU AK Parti Burdur Milletvekili

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI