ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU MİNİKLERİNDEN, BÜYÜK GÖSTERİLER

Ana Sayfa » Eğitim » ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU MİNİKLERİNDEN, BÜYÜK GÖSTERİLER
Paylaş
Tarih : 24 Nisan 2019 - 8:52

ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU MİNİKLERİNDEN, BÜYÜK GÖSTERİLER
Bucak Zübeyde Hanım Anaokulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gece düzenledi. Kültür Merkezinde düzenlenen 23 Nisan gecesine, Belediye Başkanı Emrullah ÜNAL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osaman DAMARCAN, Şube Müdürleri Taner UĞRAŞ, Resul ÇEVİK, Vedat DEMİRBAŞ ve öğrenci velileri katıldı. 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan 23 Nisan kutlama programı, Okul müdürü Nazmiye Ulusan Öğütçü tarafından günün anlam ve önemine ilişkin yapılan açılış konuşması ile devam etti.
Gece, miniklerin birbirinden güzel muhteşem gösterileri ile devam etti. ilk olarak 5 yaş A grubu Bayrak ve Vatan Sevgisi gösterisini sergiledi. Ardından 4 yaş B grubu minikler Türk büyükleri ve Milli Kahramanlar gösterisini sergilediler. Gece, 4 yaş A grubu miniklerinin mehteran gösterisi ile devam etti.
5 yaş B grubu minikleri ise Demokrasi destanı gösterisi ile izleyenleri büyüledi. 4 yaş C grubu minikleri de Türkiyemiz gösterisini başarılı bir şekilde sergilediler. Gecede son olarak 3 yaş grubu minikleri Kalbimizde Atatürk gösterisi ile geceye damgalarını vurdular.
Miniklerin kendilerinden büyük gösterileri büyük bir başarı ile sergilemeleri izleyenler tarafından beğeni topladı. Sık sık alkış alan minikler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 99. yılını kalplerinde hissederek ve unutulmayacak bir şekilde kutladılar.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN ÜNAL’DAN ANKARA ÇIKARTMASI

BAŞKAN ÜNAL’DAN ANKARA ÇIKARTMASI Bucak Belediye Başkanı Emrullah ÜNAL, Bucak yatırım projeleri ile ilgili Bakanlıklara ziyaretler gerçekleştirmek

HUZUREVİ ve YAŞLI BAKIM MERKEZİ 20 HAZİRAN’DA İHALEYE ÇIKIYOR

HUZUREVİ ve YAŞLI BAKIM MERKEZİ 20 HAZİRAN’DA İHALEYE ÇIKIYOR AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Burdur Merkezde

MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONU ÜYESİ MİLLETVEKİLİ YASİN UĞUR MÜJDEYİ DUYURDU

YENİ ASKERLİK SİSTEMİ TEKLİFİ KABUL EDİLDİ MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONU ÜYESİ MİLLETVEKİLİ YASİN UĞUR MÜJDEYİ DUYURDU AK Parti Burdur Milletvekili

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI