Bucak Belediyesi Ramazan Sohbetlerinde İlahıyatçı Ömer Döngeloğlu Bucaklılarla Buluştu

Ana Sayfa » Gündem » Bucak Belediyesi Ramazan Sohbetlerinde İlahıyatçı Ömer Döngeloğlu Bucaklılarla Buluştu
Paylaş
Tarih : 16 Mayıs 2019 - 12:40

Bucak Belediyesi Ramazan Sohbetlerinde İlahıyatçı Ömer Döngeloğlu Bucaklılarla Buluştu
Bucak Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında İlahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu, Cumhuriyet Meydanı’nda Bucaklılarla bir araya geldi. Ömer Döngeloğlu, yapmış olduğu sohbette, Peygamber efendimiz ve ashabından yaşanmış örneklerle Ramazan ayı mağfiret ayının önemine dikkat çekti.
Bucak Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında İlahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu, Cumhuriyet Meydanı’nda Bucaklılarla bir araya geldi. Ömer Döngeloğlu, sohbetinde Ramazan ayı, birlik beraberlik, yardımlaşma, paylaşma gibi konulara değinerek Peygamber Efendimiz ve ashahının hayatlarından kıssalar anlatarak sohbeti unutmaz bir şekilde hafızalara kazıdı.
Bucak’a gelen Ömer Döngeloğlu, ilk olarak makamında Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal’ı ziyaret etti. Ziyaretin ardından Okullar Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret etti. Ziyaretlerinin ardından Ömer Döngeloğlu ve yanındakiler sohbet için Cumhuriyet Meydanına geldi.
Sohbeti dinlemeye Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Bucak Müftüsü Mehmet Ersoz, sivil toplum örgütü dernek ve oda başkanları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
Sohbetin açılış konuşmasını yapan Başkan Emrullah Ünal, mübarek Ramazan ayında Bucak’a değerli bir hocayı davet etmekten dolayı mutlu olduklarını ve Ramazan ayına yakışır şekilde birlik, beraberlik ve paylaşım duygularını ön plana çıkartan çalışmalar yaptıklarını belirtti. Daha sonra İlahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu, sohbet için sahne aldı. Cumhuriyet Meydanı’nda yüzlerce kişiye hitap eden Ömer Döngeloğlu, İslam ve Ramazan ayı ile ilgili sohbetlerde bulundu. İftar vaktine kadar süren sohbet sonrası Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Ömer Döngeloğlu’na günün anısına Bucak resmi bulunan anmalığı takdim etti. Daha sonra Ömer Döngeloğlu iftar duasında bulundu ve tüm katılımcılarla birlikte iftar yaptı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN ÜNAL’DAN ANKARA ÇIKARTMASI

BAŞKAN ÜNAL’DAN ANKARA ÇIKARTMASI Bucak Belediye Başkanı Emrullah ÜNAL, Bucak yatırım projeleri ile ilgili Bakanlıklara ziyaretler gerçekleştirmek

HUZUREVİ ve YAŞLI BAKIM MERKEZİ 20 HAZİRAN’DA İHALEYE ÇIKIYOR

HUZUREVİ ve YAŞLI BAKIM MERKEZİ 20 HAZİRAN’DA İHALEYE ÇIKIYOR AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Burdur Merkezde

MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONU ÜYESİ MİLLETVEKİLİ YASİN UĞUR MÜJDEYİ DUYURDU

YENİ ASKERLİK SİSTEMİ TEKLİFİ KABUL EDİLDİ MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONU ÜYESİ MİLLETVEKİLİ YASİN UĞUR MÜJDEYİ DUYURDU AK Parti Burdur Milletvekili

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI