BAŞKAN ÜNAL’DAN ANKARA ÇIKARTMASI

Ana Sayfa » Gündem » BAŞKAN ÜNAL’DAN ANKARA ÇIKARTMASI
Paylaş
Tarih : 25 Mayıs 2019 - 7:40

BAŞKAN ÜNAL’DAN ANKARA ÇIKARTMASI
Bucak Belediye Başkanı Emrullah ÜNAL, Bucak yatırım projeleri ile ilgili Bakanlıklara ziyaretler gerçekleştirmek için Ankara’ya gitti. Başkan Ünal, Milletvekilleri Bayram Öçzelik ve Yasin Uğur ile birlikte yapmış olduğu bakanlar ziyaretleri sonrası görüşmeler verimli geçtiğini ve Bucak için hazırlamış oldukları projeler ile ilgili yatırım sözleri aldıklarını belirtti.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah ÜNAL, projeleri ile ilgili Bakanlıklarda bir dizi ziyaretlerde bulundu. Başkan ÜNAL, Burdur Milletvekilleri Bayram ÖZÇELİK ve Yasin UĞUR ile birlikte yapacak olduğu projeler ile ilgili İller Bankası Genel Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Bakanlığı, DSİ Genel Müdürlüğü ve Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlü-ğünü ziyaret ederek, Bucak’a yatırımlar için söz aldılar.
Belediye Başkanı Emrullah ÜNAL, ziyaretlerine ilk olarak iller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük’ü makamında ziyaret ederek başladı.
Başkan ÜNAL Yusuf Büyük ile yaptığı görüşmede Sukap Projesi, Arıtma Kapasite Arttırımı projesi ve asfalt kredisi hakkında görüşmelerde bulundu. Başkan ÜNAL, “Daha yaşanabilir bir Bucak için yeni proje hazırlama çalışmalarımız devam ediyor; mevcut ve yeni projelerimizi hayata geçirme yolunda desteklerinizi bekliyorum” dedi.
Başkan ÜNAL İller Bankası ziyareti sonrası Gençlik Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş’ı ziyaret etti. Bucak için stadyum çevresine Kapalı Spor Salonu, Kapalı Yüzme Havuzu projeleri ve Semt Sahaları Projesi ile ilgili görüşmelerde bulundu. Başkan Emrullah ÜNAL, “Seçim zamanında halkımıza vaad ettiğimiz ve hazırlamış olduğumuz projeleri gerçekleştirme sözünü aldık. Bucaklı hemşerilerimizin yüzme imkanına sağlıklı bir şekilde kavuşmasını sağlamak için böyle bir projenin uygun olacağını düşündük.”dedi ve Türkiye’de yüzme havuzu olan İlçeler arasına Bucak’ın da gireceğini ve gençlerin spora daha fazla zaman ayıracaklarını, gençlerin ve çocukların boş vakitlerini sporla geçirmelerinin önemine vurgu yaptı. Projeler ile ilgili hızlı bir şekilde süreci takip edeceklerini dile getiren Başkan Ünal, “İlçemize büyük ve önemli bir yatırımı kazandırmış olacağız.”dedi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“SANAYİ MİRASIMIZA SAHİP ÇIKABİLDİK Mİ?

“SANAYİ MİRASIMIZA SAHİP ÇIKABİLDİK Mİ? Bucak Hizarcılar ve Marangozlar Odası Başkanı İsmail İnan, “Ustalardan çıraklara, siyasilerden

MAKÜ’den Örnek Bir Proje Daha

MAKÜ’den Örnek Bir Proje Daha Ülkedeki madenlerin yurtiçinde işlenip katma değerinin yükseltilerek ülke ekonomisine katkısının artırılması

SEL VE SU BASKINLARINA ANINDA MÜDAHALE

SEL VE SU BASKINLARINA ANINDA MÜDAHALE Bucak’ta ve köylerinde etkili olan yağışlar, sel ve su baskınlarına neden oldu. Burdur İl Özel İdaresi,

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI