Yeni Sanayi Sitesinde, Sıcak Asfalt Çalışmalarına Başlandı

Ana Sayfa » Gündem » Yeni Sanayi Sitesinde, Sıcak Asfalt Çalışmalarına Başlandı
Paylaş
Tarih : 28 Mayıs 2019 - 6:59

Yeni Sanayi Sitesinde, Sıcak Asfalt Çalışmalarına Başlandı
Bucak Yeni Sanayi sitesinde, sıcak asfalt çalışmaları başladı. Bucak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda eski asfalt söküldükten sonra Sanayinin tüm yolları sıcak asfaltla kaplanacak ve sanayi esnafı çalışmalarını rahatça yerine getirebilecek.
Ak Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur ve Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, hafta sonu yapımına başlanan sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. 
Bucak sanayisinde başlayan sıcak asfalt çalışması ile ilgili bilgi veren AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, seçim döneminde söz verdikleri sıcak asfalt çalışmasının yüklenici firma nedeniyle geciktiğini, makine ve ekiplerin Bucak sanayisinde sıcak asfalt çalışmasına başladığını belirtti.
Çalışmaların en kısa zamanda tamamlanacağını ve Bucak sanayisinin düzgün ve güzel görünümlü yollara kavuşacağını belirten Milletvekili Uğur, Sanayi esnafına bu süreçte göstermiş oldukları sabırdan dolayı teşekkür etti.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal da, seçim çalışmaları sırasında sanayi esnafının en büyük sorununun yol olduğunu ve seçimin hemen ardından çalışmaya başlayacaklarını vaad ettiklerini ifade ederek, sıcak asfalt çalışmasının başladığını söyledi. Sanayi esnafının rahat bir çalışma ortamına kavuşacağını aktaran Başkan Ünal, Yeni Sanayi sitesi sıcak asfalt çalışmalarının esnaflar için şimdiden hayırlı olmasını dileyerek herkesin Ramazan ayını kutladı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“SANAYİ MİRASIMIZA SAHİP ÇIKABİLDİK Mİ?

“SANAYİ MİRASIMIZA SAHİP ÇIKABİLDİK Mİ? Bucak Hizarcılar ve Marangozlar Odası Başkanı İsmail İnan, “Ustalardan çıraklara, siyasilerden

MAKÜ’den Örnek Bir Proje Daha

MAKÜ’den Örnek Bir Proje Daha Ülkedeki madenlerin yurtiçinde işlenip katma değerinin yükseltilerek ülke ekonomisine katkısının artırılması

SEL VE SU BASKINLARINA ANINDA MÜDAHALE

SEL VE SU BASKINLARINA ANINDA MÜDAHALE Bucak’ta ve köylerinde etkili olan yağışlar, sel ve su baskınlarına neden oldu. Burdur İl Özel İdaresi,

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI