AK PARTİ’DE BAYRAMLAŞMA

Ana Sayfa » Gündem » AK PARTİ’DE BAYRAMLAŞMA
Paylaş
Tarih : 07 Haziran 2019 - 15:40

AK PARTİ’DE BAYRAMLAŞMA
Ak Parti Bucak İlçe Teşkilatı’nda bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Ramazan Bayramı’nın ikinci günü İlçe Teşkilat Binası’nda yapılan bayramlaşma törenine Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur, İl Başkanı Volkan Mengi, İlçe Başkanı Serdar Besler,Belediye Başkanı Emrullah Ünal, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık,İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yağcı, Kadın Kolları Başkanı Hatice Dalgar, Gençlik Kolları Başkanı Hakan Eryiğit, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri,Yönetim Kurulu Üyeleri, Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
Bayramlaşma programda Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Serdar Besler, herkesin Ramazan Bayramını kutlayarak başladığını konuşmasında “Mübarek bayram günleri dargınlıkların küskünlüklerin ayrılıkların bir kenara bırakılarak kardeşliğimizi pekiştirmenin zamanlarıdır ve burada bu amaçla toplanmış bulunmaktayız. Hepinizin bayramlarınızı kutluyorum. Bu birliğimiz beraberliğimiz bozulmadan İnşallah yine aynı şekilde devam etmesini diliyorum.” ifadelerini kullandı.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, maneviyat dolu bir Ramazan ay geçirdiklerini ifade ederek “Biliyorsunuz Ramazan ayımızı geride bıraktık, Rabbime şükürler olsun bizleri Ramazan Bayramına kavuşturdu. Rahmet ayı, mağfiret ayı, kurtuluş ayı olan Ramazanı ilçemizde sağ salim huzurlu güvenli bir şekilde atlatarak bayrama kavuştuk. Bizler Bucak Belediyesi olarak Ramazan ayında Ramazanın ruhuna uygun değişik etkinlikler yapmaya çalıştık. Burada günlük iftarlar verdik, gönül sofrası kurduk. Buna katkısı olan İşadamlarımız, Sanayicilerimiz Vatandaşlarımız, Sivil Toplum Kuruluşlarımız oldu, ben hepsine katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Gün oldu şehit ailelerimizin, koruyucu ailelerimizin, engelli ailelerimizin sofrasına misafir olduk, mahalle iftarlarına katıldık. Köy iftarlarına katıldık Ramazanın ruhuna uygun değerlendirmeye gayret ettik. Vatandaşlarımızın da Ramazan ayının ruhuna uygun katkı sunmalarını sağladık. Daha nice bayramlara ulaşmak ümidi ile hepinizin bayramını kutluyorum.”şeklinde konuştu.
Burdur İl Genel Meclis Başkanı Murat Akbıyık da, konuşmasında İstanbul seçimlerine değinerek “Rabbim İnşallah daha nice bayramlara sizlerle beraber mutluluk huzur içerisinde ulaşmayı nasip eyler. Biliyorsunuz önümüzde bir İstanbul seçimi var. Bunlarla ilgili bizler de İl Başkanlığımızın başkanlığında bir program yapıldı. Biz de İl Genel Meclisi Üyesi arkadaşlarla beraber İstanbula gideceğiz. Orada sayın Binali Yıldırım Başkanımıza hizmet etmek için bayramdan sonraki hafta İnşallah orada olacağız. Sizlerden de bu konuda destek istiyoruz. Rabbim İnşallah bizleri ülkemizde daha mutlu ve huzurlu yaşamak için başta Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çıkmış olduğumuz bu yolda bizi muzaffer eyler. Ben hepinizin Mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum.”dedi.
Ak Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, parti teşkilatı olarak memlekette her şeyin iyi olması için gayret ettiklerini belirterek, “Biz iyilik yönünde memleket yönünde varız. Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz olunca memleket ne kazandı, hiçbir şey kazanmadı. Hiçbir yatırım yapmayacaklar, öyle bir erdemleri öyle bir güçleri yok. Eğer bizle beraber olsalardı biz bir çok yatırımı Belediyeler Birliği ile yapmak istiyoruz. Mücadele etmek istiyoruz. Hem MHPli Belediye Başkanlarıyla hem AK Partili Belediye Başkanlarıyla ortak projeler yapacağız. CHPli Belediye Başkanları otursunlar yapsınlar bakalım ne yapıyorlar. Hiçbir şey yapamazlar, öyle bir güçleri yok. Biz yine mücadelemize devam edeceğiz. Biz asla geri adım atmayacağız, dik durmaya devam edeceğiz ama kavga etmeden hakkımızı arayacağız. Mücadelemizi hem Ankara’da, hem de Burdur’da devam ettireceğiz. Bu olayların hepsinde hem MHP Genel Merkezi hem AK Parti Genel Merkezinin haberi var. Önemli bir süreçten geçiyoruz. Tabii ki dikkatli olmamız gerekiyor. Bu süreçlerde kardeşliğimizi bozacak bir çok hamle yapılıyor. Bu hamlelere biz de dik durarak birbirimize sarılarak cevap vereceğiz İnşallah.”dedi.
AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, konuşmasında “Bayramlarda haklar helal ettirilir biz öyle öğrendik, bizden tarafa varsa helal olsun. Şimdi ana gündem malum önümüzdeki 23 Haziran İstanbul seçimleri. Bu konuyla ilgili biz Ankara’dayken Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız tarafından yapmış olduğumuz toplantıda da bayramda memleketlerimize gittiğimiz zaman il ilçe teşkilatlarıyla görüşmeler yaparak seçimlerle ilgili neler yapılabilir istişareler yapılması önerildi. Onun için biz Arefe günü batı ilçelerimizi 7 tane ilçemizi gezdik, bugün de Allah nasip ederse 3 tane ilçemiz Bucak, Ağlasun, Çeltikçi ilçelerimizi ziyaret ederek teşkilatlarımızla toplantılarımızı yapacağız.”ifadelerine yer verdi.
Programda son olarak konuşmasını yapan AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik de Ramazan Bayramının hayırlara ve güzelliklere vesile olmasını temenni ederek, “Bayramlaşma vesilesiyle bir aradayız. Bu toplantımızın hayırlara güzelliklere vesile olmasını Cenab-ı Haktan niyaz ediyorum. Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum. Rabbim İnşallah nice Ramazan aylarına nice Ramazan Bayramlarına sizleri bizleri sevdiklerimizle beraber kavuşmayı nasip etsin” dedi ve tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutladı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“SANAYİ MİRASIMIZA SAHİP ÇIKABİLDİK Mİ?

“SANAYİ MİRASIMIZA SAHİP ÇIKABİLDİK Mİ? Bucak Hizarcılar ve Marangozlar Odası Başkanı İsmail İnan, “Ustalardan çıraklara, siyasilerden

MAKÜ’den Örnek Bir Proje Daha

MAKÜ’den Örnek Bir Proje Daha Ülkedeki madenlerin yurtiçinde işlenip katma değerinin yükseltilerek ülke ekonomisine katkısının artırılması

SEL VE SU BASKINLARINA ANINDA MÜDAHALE

SEL VE SU BASKINLARINA ANINDA MÜDAHALE Bucak’ta ve köylerinde etkili olan yağışlar, sel ve su baskınlarına neden oldu. Burdur İl Özel İdaresi,

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI