Bucak Zübeyde Hanım Anaokulu, Burdur’u Temsil Edecek

Ana Sayfa » Gündem » Bucak Zübeyde Hanım Anaokulu, Burdur’u Temsil Edecek
Paylaş
Tarih : 11 Haziran 2019 - 7:19

Bucak Zübeyde Hanım Anaokulu, Burdur’u Temsil Edecek
Bucak Zübeyde Hanım Anaokulu, Türkiye genelinde geri dönüşüm konusunda farkındalık oluşturmak amaçlı düzenlenen projede Burdur ilini temsil edecek.
Bucak Zübeyde Hanım Anaokulu, Türkiye genelinde tüm resmi/özel Anaokulu öğrencilerine yönelik geri dönüşüm konusunda farkındalık oluşturmak amaçlı düzenlenen projede Burdur ilini temsil edecek. 81 ilden bir tane okulun katılımı ile gerçekleşecek olan projeye katılan okullar, ilinin sembolü olan tarihi güzelliğini minyatür olarak geri dönüşebilen malzemeden yaparak projeye katkı sağlayacak.
Bucak Zübeyde Hanım Anaokulu da Burdur’u en güzel şekilde temsil eden ‘Burdurun Güzellikleri’ isimli minyatür çalışmasında Salda Gölü, Lavanta Bahçesi ve Salda Kayak Merkezi’ne yer verdi. Minyatürler 13-14 Haziranda Kocaeli’nde düzenlenen sergide sergilenerek sergi sonrası kitap olarak basılacak.
Bucak Zübeyde Hanım Anaokulu Müdüresi Nazmiye Ulusan Öğütçü, “Kocaeli ili İzmit ilçesinde faaliyette bulunan Yenituran Anaokulu Müdürlüğü’nün 2018-2019 eğitim öğretim yılında, Türkiye genelinde tüm resmi/özel Anaokulu öğrencilerine yönelik geri dönüşüm konusunda farkındalık oluşturmak amaçlı düzenlenen projeye ilimizi temsilen katıldık.
Projenin işleyişi; 81 ilden bir tane okulun katılımı ile gerçekleşecek olan projede katılan okullar ilini temsilen ilinin sembolü olan tarihi güzelliğini minyatür olarak geri dönüşebilen malzemeden yaparak projeye katkı sağlayacaktır.Minayatürler 13-14 haziranda Kocaelinde düzenlenen sergide sergilenerek sergi sonrası kitap olarak basılacaktır.
Bizde Zübeyde Hanım Anaokulu olarak ilimizi en güzel şekilde temsil ettiğini düşündüğümüz ‘Burdurun Güzellikleri’ isimli minyatür çalışmamızda Salda Gölü, Lavanta Bahçesi ve Salda Kayak Merkezi ‘ne yer verdik. Projede titizlikle çalışan öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.”dedi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“SANAYİ MİRASIMIZA SAHİP ÇIKABİLDİK Mİ?

“SANAYİ MİRASIMIZA SAHİP ÇIKABİLDİK Mİ? Bucak Hizarcılar ve Marangozlar Odası Başkanı İsmail İnan, “Ustalardan çıraklara, siyasilerden

MAKÜ’den Örnek Bir Proje Daha

MAKÜ’den Örnek Bir Proje Daha Ülkedeki madenlerin yurtiçinde işlenip katma değerinin yükseltilerek ülke ekonomisine katkısının artırılması

SEL VE SU BASKINLARINA ANINDA MÜDAHALE

SEL VE SU BASKINLARINA ANINDA MÜDAHALE Bucak’ta ve köylerinde etkili olan yağışlar, sel ve su baskınlarına neden oldu. Burdur İl Özel İdaresi,

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI