• DOLAR
  $4.121,5100
 • EURO
  $1,4167
 • ALTIN
  $50.134,4600
 • BIST
  $330,0900
AKIL VE ZEKÂ OYUNLARINI HERKES HER YERDE HEM ÖĞRENECEK HEM EĞLENECEK

AKIL VE ZEKÂ OYUNLARINI HERKES HER YERDE HEM ÖĞRENECEK HEM EĞLENECEK

AKIL VE ZEKÂ OYUNLARINI HERKES HER YERDE HEM ÖĞRENECEK HEM EĞLENECEK Bucak Gündoğdu İlkokulu Müdürü Durmuş KAYA ve Sınıf Öğretmeni Hatice GÜLTOP yürüttükleri e-twinning projesi hakkında konuşmak için İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet YAZAR’ ı makamında ziyaret etti. Hatice GÜLTOP, projenin amacının Akıl ve Zekâ Oyunları ile öğrencilerin mantıklı düşünme, akıl yürütme, sorgulama becerilerini geliştirip, […]

AKIL VE ZEKÂ OYUNLARINI HERKES HER YERDE HEM ÖĞRENECEK HEM EĞLENECEK
Bucak Gündoğdu İlkokulu Müdürü Durmuş KAYA ve Sınıf Öğretmeni Hatice GÜLTOP yürüttükleri e-twinning projesi hakkında konuşmak için İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet YAZAR’ ı makamında ziyaret etti.
Hatice GÜLTOP, projenin amacının Akıl ve Zekâ Oyunları ile öğrencilerin mantıklı düşünme, akıl yürütme, sorgulama becerilerini geliştirip, yeteneklerini keşfetmelerini sağlamak ve oyunlar ile öğrencilerin zekâsını sürekli taze tutarak, olaylara farklı bakış açısı kazanmalarını, yaratıcılıklarını ortaya çıkarıp, düşünme becerilerini geliştirmek olduğunu ifade etti. Ayrıca projenin 8 ülkeden (Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan, Bulgaristan, Moldovya, Romanya, Portekiz, İtalya) 23 öğretmen ve yaklaşık 500 öğrenci ile yürütüldüğünü ve 10 ay boyunca devam edeceğini söyledi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet YAZAR, bu projenin öğrenciler üzerinde başarılı sonuçlar vereceğine inandığını, projenin uygulanmasında üzerine düşeni yapacaklarını belirtti. Ayrıca projede emeği geçen herkesi tebrik ederek projenin kalan zamanlarında başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM