• DOLAR
  $2.924,7100
 • EURO
  $0,9369
 • ALTIN
  $42.516,0300
 • BIST
  $150,0000
Alınan her kitap öğrencilerimiz yararına olacak

Alınan her kitap öğrencilerimiz yararına olacak

Ünlü Yazar Songül Yorulmaz’dan Anlamlı İmza Günü Bucak’ta imza günü düzenleyen Ünlü Yazar Songül Yorulmaz, “Bucak ve köy okullarındaki ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olmak için biz buradayız. Alınan her kitap öğrencilerimiz yararına olacak. Destek olmak isteyen herkesi imza günümüze davet ediyoruz.”dedi. Bucak’ta ünlü Yazar Songül Yorulmaz, 23 – 24 Haziran 2021 tarihle-rinde Bucak’ta imza günü […]

Ünlü Yazar Songül Yorulmaz’dan Anlamlı İmza Günü
Bucak’ta imza günü düzenleyen Ünlü Yazar Songül Yorulmaz, “Bucak ve köy okullarındaki ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olmak için biz buradayız. Alınan her kitap öğrencilerimiz yararına olacak. Destek olmak isteyen herkesi imza günümüze davet ediyoruz.”dedi.
Bucak’ta ünlü Yazar Songül Yorulmaz, 23 – 24 Haziran 2021 tarihle-rinde Bucak’ta imza günü düzenliyor. Yorulmaz’ın Kitabı ” Yakaza” için bu hafta Perşembe ve Cuma günleri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü eski hükümet konağı önünde okurları ile buluşuyor.
Geliri ihtiyaç sahibi öğrencilere gidecek olan imza günü etkinliğinde kitap almak ve ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olmak isteyen tüm vatandaşlar imza etkinliğine davetli. Bucak Ali Bozkurt Özel Eğitim Kurslarında İngilizce Öğretmeni Songül Yorulmaz, yeni kitabının 3. baskısına hazırlanırken ihtiyaç sahibi öğrencilere de destek oluyor. İmza gününde ziyaret ettiğimiz Yazar Yorulmaz, “Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önünde 23 – 24 Haziran 2021 tarihlerinde ”Yakaza” adlı kitabımızın imza günün yapıyoruz. Öncelikle imza günümüzün düzenlenmesinde emeği geçen başta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olmak üzere her-kese teşekkür ediyorum. Güzel bir amaç için imza günü düzenliyoruz. Bucak ve köy okullarındaki ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olmak için biz buradayız. Alınan her kitap öğrencilerimiz yararına olacak. Destek olmak isteyen herkesi imza günümüze davet ediyoruz.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM