• DOLAR
  $2.437,7400
 • EURO
  $1,6655
 • ALTIN
  $61.709,9900
 • BIST
  $309,2200
‘ARICILIK’ ve ‘AVCI EĞİTİMİ’ kursları başlayacak

‘ARICILIK’ ve ‘AVCI EĞİTİMİ’ kursları başlayacak

BUCAK’TA H.E.M. KURSLARI DEVAM EDİYOR Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün ‘Kurslarımızla Köylerdeyiz’ Projesi kapsamında Bucak merkez ve köylerde ‘Tarım Ve Hayvancılık’ alanlarında kurslar düzenlenecek. Şuanda mevsim itibari ile Ağaç Budama kursları devam ederken yakın zamanda ‘ARI-CILIK’ ve ‘AVCI EĞİTİMİ’ kursları düzenlenecek. Sonraki süreçte de vatandaşların talepleri doğrultusunda kurslar yapılacak. Kurslara katılmak isteyen […]

BUCAK’TA H.E.M. KURSLARI DEVAM EDİYOR
Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün ‘Kurslarımızla Köylerdeyiz’ Projesi kapsamında Bucak merkez ve köylerde ‘Tarım Ve Hayvancılık’ alanlarında kurslar düzenlenecek. Şuanda mevsim itibari ile Ağaç Budama kursları devam ederken yakın zamanda ‘ARI-CILIK’ ve ‘AVCI EĞİTİMİ’ kursları düzenlenecek. Sonraki süreçte de vatandaşların talepleri doğrultusunda kurslar yapılacak. Kurslara katılmak isteyen vatandaşlar, Bucak Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne şahsen müracaat edebilirler.
Bucak Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün ‘Kurslarımızla Köylerdeyiz’ Projesi kapsamında ilçemiz merkezinde ve köylerimizde ‘Tarım Ve Hayvancılık’ alanlarında kursların düzenlendiği belirtildi.
Bucak Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Olcay DEĞERLİ, tarım ve hayvancılık faaliyetleri yürüten ve yürütmeyi düşünen vatandaşlarımız için kursların düzenlendiği, mevsim itibari ile Ağaç Budama kurslarının yapıldığını belirterek yakın zamanda ‘ARICILIK’ ve ‘AVCI EĞİTİMİ’ kurslarının düzenleneceğini söyledi. Bundan sonraki süreçte de vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda kursların düzenlenebileceğini belirten Olcay DEĞERLİ, ‘Kurumumuzca halkımızın ilgi, ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda, Salgın Hastalık Döneminde maske, mesafe ve hijyen şartlarına uygun olarak kurs faaliyetlerini sürdürüyoruz. Kurslarımıza katılmak isteyen vatandaşlarımız, Bucak Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne şahsen müracaat edebilirler. Halk Eğitimi Merkezi olarak ‘HER ZAMAN, HER YERDE, HERKES İÇİN EĞİTİM’ ilkesi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.’ şeklinde açıklamalarda bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM