• DOLAR
  7,7120
 • EURO
  9,0594
 • ALTIN
  468,05
 • BIST
  1,1722
BASIN MENSUPLARINDAN ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜNE “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BASIN MENSUPLARINDAN ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜNE “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BASIN MENSUPLARINDAN ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜNE “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ Bucak’ta çalışan gazeteciler Bucak Orman İşletme Müdürü olarak atanan Mustafa Ersoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Bucak’ta faaliyet gösteren görsel ve yazılı basın mensupları Bucak Orman İşletme Müdürlüğüne atanan Mustafa Ersoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Kanal 15 adına Hüseyin Dilek, Hedef Gazetesi adı Mustafa Tutum, Akca Gazete adına […]

BASIN MENSUPLARINDAN ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜNE “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ
Bucak’ta çalışan gazeteciler Bucak Orman İşletme Müdürü olarak atanan Mustafa Ersoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Bucak’ta faaliyet gösteren görsel ve yazılı basın mensupları Bucak Orman İşletme Müdürlüğüne atanan Mustafa Ersoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Kanal 15 adına Hüseyin Dilek, Hedef Gazetesi adı Mustafa Tutum, Akca Gazete adına Halim Akca, Oğuzeli Gazetesi adına Mustafa Tulum, NNc Medya adına İbrahim Nanecioğlu, ve Gazete Bu adına Ömer Özdoğan ve Doğan Şahin ziyaret ettiler.
Bucak Orman İşletme Müdürlüğüne atanan Mustaf Ersoy basın mensuplarının ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Müdür Ersoy “İşletme Müdürlüğü olarak yapılan çalışmaları, ortaya çıkan sonuçları kamuoyuna basını aracılığı ile duyurmayı, Orman Genel Müdürlüğü olarak yapılan çalışmaları halkımızın bilmesi gereken her yönüyle basın yoluyla aktaracağımızı düşünüyorum.” Dedi. Orman İşletme Müdürü Mustafa Ersoy Bucak’ın yüzde yetmişlik orman ile kaplı olmasından dolayı halkımızın mutlaka büyük bir bölümünün ormanla temasının olduğunu, içinde bulunduğumuz pandemi döneminde insanların ormana ve tabiata gerekesimi olduğu bir dönemde mesire yerlerinde doğanın verdiği oksijeni ile halkımızı tedbirler ile birlikte misafir etmeyi de düşündüklerini dile getirdi. Orman İşletme Müdürü Mustafa Ersoy ziyaretlerinden dolayı gazetecilere teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM