• DOLAR
  $2.924,7100
 • EURO
  $0,9369
 • ALTIN
  $42.516,0300
 • BIST
  $150,0000
BAŞKAN EMRULLAH ÜNAL ASKERLERİ UĞURLUYOR

BAŞKAN EMRULLAH ÜNAL ASKERLERİ UĞURLUYOR

BAŞKAN EMRULLAH ÜNAL ASKERLERİ UĞURLUYOR Bucak Belediyesi tarafından askere gidecek olan gençler için hazırlanan asker çantaları dağıtılmaya başlandı.Asker çantalarını teslim almaya gelen gençler Çantalarını Belediye Başkanı Emrullah Ünal’ı elinden aldı. Hayırlı tezkereler dileyen Başkan Ünal, “Hayır dualarımız Askerlerimizle birlikte.”dedi. Bucak Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü tarafından hazırlanan asker çantaları vatani görevini yapacak asker adaylarına dağıtılmaya başlandı. […]

BAŞKAN EMRULLAH ÜNAL ASKERLERİ UĞURLUYOR
Bucak Belediyesi tarafından askere gidecek olan gençler için hazırlanan asker çantaları dağıtılmaya başlandı.Asker çantalarını teslim almaya gelen gençler Çantalarını Belediye Başkanı Emrullah Ünal’ı elinden aldı. Hayırlı tezkereler dileyen Başkan Ünal, “Hayır dualarımız Askerlerimizle birlikte.”dedi.
Bucak Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü tarafından hazırlanan asker çantaları vatani görevini yapacak asker adaylarına dağıtılmaya başlandı. Çantanın içinde atlet, iç çamaşırı, duş lifi, sabun, tıraş bıçağı, tıraş köpüğü, tıraş kolonyası, ayakkabı boyası, diş macunu, diş fırçası, tırnak makası, terlik ve ihtiyaç duyulacak diğer malzemelerin bulunduğu çantalar sevk (sülüs) belgesi ile belediye özel kalem müdürlüğüne başvuran gençlere teslim ediliyor. Hayata geçirilen bu uygulama sayesinde askere gitme hazırlığı yapan gençler bir maddi külfetten de kurtulmuş oluyor.
Asker çantalarını teslim almaya gelen gençler sürprizle karşılaştı. Hazır askerlere Asker Çantalarını Belediye Başkanı Emrullah Ünal verdi.
Asker adaylarına hayırlı tezkereler dileyen Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, “Vatani görev hazırlığında olan gençlerimizin asker çantaları bizden olsun istedik. Askerlerimize kışlaya adım attığı ilk anda lazım olacak malzemelerin listesini yaptıktan sonra bu çantayı doldurduk. Şimdiden tüm askerlerimize sağlıklı ve hayırlı tezkereler diliyorum. Hayır dualarımız Askerlerimizle birlikte.” dedi.
Bu uygulamadan ilçe sınırları içerisinde ikamet eden ve yanında askerlik belgesi bulunan bütün gençler yararlanabiliyor. Ayrıntılı bilgi Özel Kalem Müdürlüğü ve 05063376007 numaralı telefondan alınabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM