• DOLAR
  $2.436,9100
 • EURO
  $0,8574
 • ALTIN
  $38.970,2100
 • BIST
  $171,5000
“Bayramlar, küslerin barıştığı, kırgınlıkların bertaraf edildiği güzel günlerdir”

“Bayramlar, küslerin barıştığı, kırgınlıkların bertaraf edildiği güzel günlerdir”

BAŞKAN ÜNAL, BELEDİYE AİLESİYLE BAYRAMLAŞTI Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Belediye çalışanlarıyla bir araya geldiği bayramlaşma programında birlik ve beraberlik mesajları verdi. Bucak Belediyesi nöbetçi ekiplerinin 9 günlük bayram tatilinde de görev başında olduğunu hatırlattı. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi Belediye çalışanlarıyla bir araya geldi. 9 günlük bayram tatilinin son mesai […]

BAŞKAN ÜNAL, BELEDİYE AİLESİYLE BAYRAMLAŞTI
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Belediye çalışanlarıyla bir araya geldiği bayramlaşma programında birlik ve beraberlik mesajları verdi. Bucak Belediyesi nöbetçi ekiplerinin 9 günlük bayram tatilinde de görev başında olduğunu hatırlattı.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi Belediye çalışanlarıyla bir araya geldi. 9 günlük bayram tatilinin son mesai gününde personeli ile bayramlaşma programında buluşan Başkan Ünal, birlik ve beraberlik mesajları verdi.
Bucak Belediyesi Hizmet binasında gerçekleştirilen bayramlaşmada, Ramazan ayının güzel bir atmosferde yaşandığını söyleyen Başkan Ünal, Bucak Belediyesi’nin nöbetçi ekiplerinin 9 günlük bayram tatilinde de görev başında olduğunu hatırlattı.
Bucak’ın 50 bine yaklaşan nüfusuyla büyük bir kent olduğunu söyleyen Başkan Ünal, “Ramazan Bayramı’nızı tebrik ediyor, nice bayramlara daha sağlıkla erişmeyi diliyorum. Bayramlar, küslerin barıştığı, kırgınlıkların bertaraf edildiği güzel ortamlar ve barışmalar için güzel bir fırsat” diyerek anne ve babaların hayır duasını almanın önemine de vurgu yaptı.
“Hayatlara dokunuyoruz”
Bucak Belediyesi olarak bayramdan sonra da yoğun bir tempoyla çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan Ünal, “Altyapıdan üst yapıya Bucak’ımızın beklediği ve yapılması gereken hizmetler var. Bucak, yaşayan bir şehir. İhtiyaç duyulan yatırımların hayata geçirilmesi için Bucak Belediyesi olarak daha rantable çalışıyoruz. Belediyecilik doğumdan ölüme kadar insana dair her konuyu kapsıyor.” dedi.
Günümüzde belediyeciliğin kapsamının çok genişlediğini ifade eden Başkan Başkan Ünal, “Vatandaşlarımıza pek çok alanda hizmet götürmeye, insanların hayatına dokunmaya çalışıyoruz. En zor ve sıkıntılı zamanlarda insanların yanında biz varız” diye konuştu.
Güçlü bir kurum olan Bucak Belediyesi bünyesinde görev yapan herkesin Bucak’a katkı sağladığını ifade eden Başkan Ünal, “Seçimden önce hangi psikoloji, enerji ve motivasyonla Belediye Başkanlığı yapıyorsam, seçimden sonra da aynı psikolojiyle Belediye Başkanlığı yapıyorum. Çünkü bana emanet edilen her bir kuruşun ve her sorumluluğumun bu milletin emaneti olduğunu biliyorum, o sorumlulukla hareket etmeye çalışıyorum. Hepimiz aynı sorumluluk bilinciyle çalışıyoruz. Hizmetin emekçisiyiz, üzerimize düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerine getireceğiz. Bucak için hızla ve heyecanla çalışmaya devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.
Başkan Emrullah Ünal belediye bürokratları ve personeli ile bayramlaşarak personele bayram hediyesi dağıttı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM