• DOLAR
  $2.434,3000
 • EURO
  $0,8576
 • ALTIN
  $38.867,4400
 • BIST
  $170,9200
“BEN BAŞKAN OLSAYDIM” DİYORSAN MEKTUP YAZ…

“BEN BAŞKAN OLSAYDIM” DİYORSAN MEKTUP YAZ…

SEN BAŞKAN OLSAN NASIL BİR BUCAK İNŞAA EDERDİN? “BEN BAŞKAN OLSAYDIM” DİYORSAN MEKTUP YAZ… Bucak Belediyesi yeni bir projeye daha imza atarak öğrencileri düşünmeye ve farklı fikirler ortaya atmaya davet ediyor. Yenilikler üreten Bucak Belediyesi bu kez de Lise öğrencileri arasında “Ben Başkan Olsaydım” konulu Fikir Yarışması düzenliyor. Yarışmaya Lise öğrencileri katılabilecek. Öğrenciler “Ben Başkan […]

SEN BAŞKAN OLSAN NASIL BİR BUCAK İNŞAA EDERDİN?
“BEN BAŞKAN OLSAYDIM” DİYORSAN MEKTUP YAZ…
Bucak Belediyesi yeni bir projeye daha imza atarak öğrencileri düşünmeye ve farklı fikirler ortaya atmaya davet ediyor. Yenilikler üreten Bucak Belediyesi bu kez de Lise öğrencileri arasında “Ben Başkan Olsaydım” konulu Fikir Yarışması düzenliyor. Yarışmaya Lise öğrencileri katılabilecek. Öğrenciler “Ben Başkan Olsaydım” diye başladıkları fikir mektuplarını 02 Temmuz 2021 tarihine kadar Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün kultur@bucak.bel.tr adresine mail olarak göndermeleri gerekiyor. Yarışmada dereceye giren ilk üç öğrenciye Bisiklet hediye edilecek.
Bucak Belediyesi tarafından yarışma ile ilgili yayımlanan açıklamada, “Lise öğrencileri arasında Ben Başkan Olsaydım konulu Mektup Fikir yarışması başvuruları başladı. Lise öğrencilerimizi ilçemiz için fikirlerini ortaya koymaya davet ediyoruz. Öğrencilerimiz Ben Başkan Olsaydım nasıl bir Bucak inşaa eder, hangi hizmetleri yapardım diyerek başlayacakları Fikir mektuplarını 02 Temmuz 2021 tarihine kadar Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün kultur@bucak.bel.tr adresine mail olarak göndermelerini bekliyoruz.
Yarışmada dereceye girecek olan ilk üç öğrenciye Bisiklet hediye edilecektir. Yarışma ve ayrıntılı bilgi Kültür müdürlüğümüzün 0543 6481515 numaralı telefonundan bilgi alınabilir.” denildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM