• DOLAR
  7,8684
 • EURO
  9,3188
 • ALTIN
  483,16
 • BIST
  1,1833
BİR ANNENİN FERYADI: “Kızım ölecek. Ne olur yardım edin”

BİR ANNENİN FERYADI: “Kızım ölecek. Ne olur yardım edin”

Minik Kader, Yardımlarınızı bekliyor Bucak Susuz Köyündeki yaşayan 15 aylık Kader Arı, kalp kapakçığı ve kalbindeki delikten ameliyat olabilmesi için yardım eli bekliyor. Anne Fatma Nur Arı: “Kalp ameliyatı yaptıramazsak kızım ölecek. Ne olur yardım edin.”dedi. Bucak ilçesine bağlı Susuz Köyündeki yaşayan 15 aylık Kader Arı, kalp kapakçığı ve kalbindeki delikten ameliyat olabilmesi için yardım […]

Minik Kader, Yardımlarınızı bekliyor
Bucak Susuz Köyündeki yaşayan 15 aylık Kader Arı, kalp kapakçığı ve kalbindeki delikten ameliyat olabilmesi için yardım eli bekliyor. Anne Fatma Nur Arı: “Kalp ameliyatı yaptıramazsak kızım ölecek. Ne olur yardım edin.”dedi.
Bucak ilçesine bağlı Susuz Köyündeki yaşayan 15 aylık Kader Arı, kalp kapakçığı ve kalbindeki delikten ameliyat olabilmesi için yardım eli bekliyor.
Bucak İlçesinin Susuz Köyünde yaşayan Kader’in kötü kaderi yüzünden bir türlü yüzü gülmüyor. 15 aylık Kader ilk önce bağırsaklarındaki rahatsızlıktan dolayı Antalya Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde ameliyat oldu. Bağırsak hastalığı nedeniyle bağırsaklarının bir kısmı dışarda beklerken ikinci ameliyat ile sağlığına kavuşmayı beklerken bu kez kalp kapakçığı ve kalbinde iki tane delik minik Kader’in kadersizliği ortaya çıktı. Eşi hapishanede olduğu için çalışamayan bir taraftan 15 aylık hem bağırsak hem kalp kapakçığındaki rahatsızlık ve kalbinde iki tane delik bulunan Kader’in hastalığı ile uğraşan bir taraftan da 15 gün önce dünyaya getirdiği ikinci çocuğu Dursun Elvan’a bakmaya çalışan anne Fatma Nur Arı çaresizlik içerisinde yardım elinin uzanmasını bekliyor.
15 Gün önce ikinci çocuğunu dünyaya getiren ve yaklaşık altı aydır kızları Kader’in bağırsak hastalığından ameliyat edilerek bağırsaklarının bir kısmı dışarda yaşarken Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde ikinci tanı ile minik Kader’in kalp kapakçığından ve kalbinde bulunan iki tane delikten dolayı Konya Başkent Üniversite Hastanesine sevk edildi. Çocuğunu yakınlarının yardımı ile Konya Başkent Üniversitesi Hastanesine götüren Fatma nur Arı sosyal güvenceleri olmadığı için hastane ameliyatın yapılabilmesi için yaklaşık 150 bin Tl para isteyince geri dönmek zorunda kaldı. İki Çocuk Annesi Fatma Nur Arı “Kızım 15 aylık geçirmiş olduğumuz bağırsak hastalığı var, Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde ilk ameliyat olduktan sonra ikinci ameliyatı olmayı beklerken kızımda bu kez kalp kapakçığı rahatsızlığı ve kalbinde iki tane delik olduğu tanısı konuldu. Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde bu tedavinin yapılamayacağı söylenerek kızımı Konya Başkent Üniversitesi Hastanesine sevk ettiler. Konya Başkent Üniversitesi Hastanesinde yapılan muayeneler sonrası kızımın ameliyat edilmesi gerektiğini sosyal güvencemiz olmadığı için ameliyatın yaklaşık 150 bin Tl civarına mal olabileceğini söylediler. Paramız olmadığı içinde tedaviyi keserek geri dönmek zorunda kaldım” dedi. Anne Fatma Nur Arı, kızı Kader’in bağırsak hastalığı ameliyatı ile mücadele ederken, bağırsak ameliyatının ikincisi yapılması beklenirken birde kalp rahatsızlığının ortaya çıkması ve çaresizlikten paraları olmadığı için ameliyatı yaptıramadıklarını söyledi. Anne:“Kalp ameliyatı yaptıramazsak kızım ölecek.Ne olur yardım edin” dedi.
İRTİBAT TEL: 0539 604 75 34
Anne Fatma Nur Arı’nın İban hesap numarası: Bucak Ziraat Bankası 7700 0100 0321 9243 9130 5001            Halim Akça

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM