• DOLAR
  $2.437,7400
 • EURO
  $1,6655
 • ALTIN
  $61.709,9900
 • BIST
  $309,2200
“Bu hayırlı gecenin, hepimizin günahları için bir bağışlanmasına vesilesi olmasını temenni ederim”

“Bu hayırlı gecenin, hepimizin günahları için bir bağışlanmasına vesilesi olmasını temenni ederim”

“Bu hayırlı gecenin, hepimizin günahları için bir bağışlanmasına vesilesi olmasını temenni ederim” AK Parti Burdur Milletvekili  TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi ve TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi Yasin Uğur, ‘‘Mübarek üç ayların müjdeleyicisi olan Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, Burdurlu hemşehrilerinin ve İslam âleminin Kandilini kutladı. Mesajında, bu mübarek günü fırsat bilerek kardeşlik […]

“Bu hayırlı gecenin, hepimizin günahları için bir bağışlanmasına vesilesi olmasını temenni ederim”
AK Parti Burdur Milletvekili  TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi ve TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi Yasin Uğur, ‘‘Mübarek üç ayların müjdeleyicisi olan Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, Burdurlu hemşehrilerinin ve İslam âleminin Kandilini kutladı. Mesajında, bu mübarek günü fırsat bilerek kardeşlik hislerimizi güçlendirmeye, birlik ve beraberliğimizi korumaya çaba harcamalı, insani ve ahlaki meziyetlerin kendi dünyamızda ve toplum hayatımızda güçlenmesine gayret göstermemiz gerektiğini belirten Milletvekili Uğur, “Allah’a yürekten yöneliş ve yakarışın, günahlardan arınmanın, nefsimizin yanıltıcı arzularından uzaklaşmanın imkânıdır. Bu hayırlı gecenin, hepimizin günahları için bir bağışlanma, gönüllerimiz için huzur, hastalarımız için şifa, dertlilerimiz için deva vesilesi olmasını temenni ederim.”dedi.
AK Parti Burdur Milletvekili, TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi ve TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi Yasin Uğur, Mübarek üç ayların müjdeleyicisi olan Regaip Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: “Manevi iklimiyle ruhumuza saran, yüreklerimizi ferahlatan İslam âlemi olarak mübarek üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandil’ine kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Rahmet ve merhamet kapılarının sonuna dek açıldığı bu mübarek günler; Allah’a yürekten yöneliş ve yakarışın, günahlardan arınmanın, nefsimizin yanıltıcı arzularından uzaklaşmanın imkânıdır. Bu hayırlı gecenin, hepimizin günahları için bir bağışlanma, gönüllerimiz için huzur, hastalarımız için şifa, dertlilerimiz için deva vesilesi olmasını temenni ederim.
Bu duygu ve düşüncelerle Aziz Milletimizin, tüm İslam Âleminin ve Burdurlu hemşehrilerimizin Regaib Kandilini tebrik ediyor, bu gecenin Milletimizin ve İslam Âleminin birlik ve dirliğine, insanlığın barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM