• DOLAR
  7,7760
 • EURO
  9,4571
 • ALTIN
  460,34
 • BIST
  10,4777
BUCAK BELEDİYESİ ASFALT SEZONUNU KAPADI

BUCAK BELEDİYESİ ASFALT SEZONUNU KAPADI

BUCAK BELEDİYESİ ASFALT SEZONUNU KAPADI BUCAK’TA 20 KM SATHİ KAPLAMA ASFALT VE 4 KM SICAK ASFALT ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ Bucak Belediyesi asfaltlama sezonunu Fatih Mahallesi Oruç Reis Caddesinde yaptığı asfaltlama çalışması ile tamamladı. Bucak Belediyesi 2020 yılı asfalt sezonunda serpme asfaltta 20 km civarında asfalt ve 4 km. sıcak asfalt yaptı. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, […]

BUCAK BELEDİYESİ ASFALT SEZONUNU KAPADI
BUCAK’TA 20 KM SATHİ KAPLAMA ASFALT VE 4 KM SICAK ASFALT ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Bucak Belediyesi asfaltlama sezonunu Fatih Mahallesi Oruç Reis Caddesinde yaptığı asfaltlama çalışması ile tamamladı. Bucak Belediyesi 2020 yılı asfalt sezonunda serpme asfaltta 20 km civarında asfalt ve 4 km. sıcak asfalt yaptı. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, “İnşallah önümüzdeki sezon daha planlı programlı çalışma yaparak yaklaşık 30 km.’ye yakın Bucak içerisinde şehir içi yollarımızda sathi kaplama asfalt çalışmalarımızı planlıyoruz.”dedi.
Asfaltlama çalışmalarını inceleyen Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal yaptığı açıklamada “ Bucak Belediyesi olarak 2020 yılı asfalt sezonunu bugün yaptığımız çalışmalarla tamamlamış bulunuyoruz. Asfalt sezonu başında arkadaşlarımızla, Belediye Meclis Üyelerimizle bu sezon 25-30 km civarında sezon asfaltı yapacağımızı belirtmiştik.
Bugün itiba-rıyla serpme asfaltta 20 km civarında asfaltımızı tamamladık.
Bunun yanında 4 km. sıcak asfaltımızı da tamamladık. Şu anda çalıştığımız alan Oğuzhan Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi kenarındaki yol, buraya geçen dönem eğitim öğretim yılında büyük şikayetler geliyordu, hem veliler tarafından,hem okul yönetimi tarafından. Bugün itibarıyla da buranın sathi kaplama asfaltını tamamlamış bulunuyoruz. İnşallah önümüzdeki sezon daha planlı programlı çalışma yaparak yaklaşık 30 km.’ye yakın Bucak içerisinde şehir içi yollarımızda sathi kaplama asfalt çalışmalarımızı planlıyoruz. Burada emeği geçen tüm personellerime, özellikle Fen İşleri personellerime, araçları temin ettiğimiz Özel İdare Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM