• DOLAR
  $3.874,5600
 • EURO
  $1,1333
 • ALTIN
  $60.705,1000
 • BIST
  $186,9000
BUCAK BELEDİYESİ COVİD -19 MÜCADELESİNİ İLK GÜNKÜ TİTİZLİKLE SÜRDÜRÜYOR

BUCAK BELEDİYESİ COVİD -19 MÜCADELESİNİ İLK GÜNKÜ TİTİZLİKLE SÜRDÜRÜYOR

BUCAK BELEDİYESİ COVİD -19 MÜCADELESİNİ İLK GÜNKÜ TİTİZLİKLE SÜRDÜRÜYOR Bucak Belediyesi Korona Virüs mücadelesini etkin bir şekilde sürdürüyor. Halkın yoğun olduğu 15 noktaya daha ilave dezenfektan standı konuldu. Korona Virüs Covid -19 Salgını kapsamında yürütülen çalışmalar hakkında açıklama yapan Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal “Korona Virüs Covid -19 Salgınının ülkemizde görülmeye başlandığı Mart ayından bu […]

BUCAK BELEDİYESİ COVİD -19 MÜCADELESİNİ İLK GÜNKÜ TİTİZLİKLE SÜRDÜRÜYOR
Bucak Belediyesi Korona Virüs mücadelesini etkin bir şekilde sürdürüyor. Halkın yoğun olduğu 15 noktaya daha ilave dezenfektan standı konuldu.
Korona Virüs Covid -19 Salgını kapsamında yürütülen çalışmalar hakkında açıklama yapan Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal “Korona Virüs Covid -19 Salgınının ülkemizde görülmeye başlandığı Mart ayından bu tarafa salgınla mücadele kapsamında titiz bir çalışma yürüttük ve bu günde ilk günkü titizlik ve ciddiyetle mücadelemize devam ediyoruz. Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne bağlı Dezenfektan ekiplerimiz aralıksız olarak resmi kurumları, insan sirkülasyonunun yoğun olduğu otobüs terminali, dolmuş durakları, bankamatikler, parklar gibi alanlarda dezenfektasyon çalışmaları yaparken, İtfaiye Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizde başta ana arter yollarımız olmak üzere diğer cadde ve sokaklarımızda dezenfektasyon çalışmalarına devam ediyor. Daha önce ilçemizin insan yoğunluğu olan bazı bölgelere dezenfektan standı koymuştuk, şimdide ilave olarak Süleyman Demirel Bulvarına, Cumhuriyet Caddesine ,Cumhuriyet Meydanına ve Hoca Ahmet Yesevi Caddesine ayaktan pedallı dezenfektan standı koyduk. Stand desteklerinden dolayı Arma OSGB firmasına teşekkür ediyorum. Koronavirüsü hep birlikte tedbir alarak yenmeyi başaracağız. Halkımızdan sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uymalarını ve dikkatli davranmalarını istiyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM