• DOLAR
  $1.332,4700
 • EURO
  $0,2708
 • ALTIN
  $31.343,0000
 • BIST
  $136,5100
Bucak Belediyesi’nden Nostaljik Radyo

Bucak Belediyesi’nden Nostaljik Radyo

BUCAK BELEDİYESİ ONLARI DA UNUTMADI Bucak Belediyesi, 7 Ocak-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftasında Bucak’ta yaşayan görme engelli vatandaşları unutmadı. Nostaljik radyo ve hijyen seti hediye etti. Her yıl Ocak ayının ikinci haftası 7 Ocak-14 Ocak dünyada “Beyaz Baston Engelliler haftası” olarak kabul ediliyor. Hafta dolayısıyla Bucak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Bucak’ta […]

BUCAK BELEDİYESİ ONLARI DA UNUTMADI
Bucak Belediyesi, 7 Ocak-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftasında Bucak’ta yaşayan görme engelli vatandaşları unutmadı. Nostaljik radyo ve hijyen seti hediye etti.
Her yıl Ocak ayının ikinci haftası 7 Ocak-14 Ocak dünyada “Beyaz Baston Engelliler haftası” olarak kabul ediliyor. Hafta dolayısıyla Bucak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Bucak’ta bulunan görme engelli vatandaşları ziyaret ederek, nostaljik radyo ve hijyen seti hediye ettik.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Her yıl ocak ayının ikinci haftası 7 Ocak-14 Ocak dünyada “beyaz baston Engelliler haftası” olarak kabul edilmektedir. Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizasyonu ile İlçemizde bulunan görme engelli vatandaşlarımızı ziyaret ederek, nostaljik radyo ve hijyen seti hediye ettik. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze bağlı sosyal çalışmacı ekiplerimiz ilçemiz genelinde bulunan tüm engelli vatandaşlarımıza zaman zaman ziyaret ederek, engelli vatandaşlarımızın istek ve taleplerini alıyorlar. Belediyelerimizin imkanları ölçüsünde vatandaşlarımızın taleplerini yerine getiriyorlar.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM