• DOLAR
  $2.955,6800
 • EURO
  $0,9494
 • ALTIN
  $42.975,6700
 • BIST
  $152,2000
BUCAK BELEDİYESİNDEN ÜCRETSİZ WİFİ HİZMETİ

BUCAK BELEDİYESİNDEN ÜCRETSİZ WİFİ HİZMETİ

BUCAK BELEDİYESİNDEN ÜCRETSİZ WİFİ HİZMETİ Bucak Belediyesi, Cumhuriyet Meydanı ve Çubuk içi deresi rekreasyon alanında ücretsiz wifi hizmetine başladı. Akıllı telefonlardan, tablet ve dizüstü bilgisayarlardan gerekli ayarlamalar yapılarak ücretsiz wifi kullanılabilecek. Bucak Belediyesi Cumhuriyet Meydanı ve Çubuk içi deresi rekreasyon alanında ücretsiz wifi hizmetine başladı. Wifi İstasyonunu kullanacak olan vatandaşlar iki adımda hizmetten yararlanabiliyor. İlk […]

BUCAK BELEDİYESİNDEN ÜCRETSİZ WİFİ HİZMETİ
Bucak Belediyesi, Cumhuriyet Meydanı ve Çubuk içi deresi rekreasyon alanında ücretsiz wifi hizmetine başladı. Akıllı telefonlardan, tablet ve dizüstü bilgisayarlardan gerekli ayarlamalar yapılarak ücretsiz wifi kullanılabilecek.
Bucak Belediyesi Cumhuriyet Meydanı ve Çubuk içi deresi rekreasyon alanında ücretsiz wifi hizmetine başladı. Wifi İstasyonunu kullanacak olan vatandaşlar iki adımda hizmetten yararlanabiliyor. İlk olarak “Yeni Kullanıcı” kaydı oluşturulması, ardından da “Kayıtlı Kullanıcı” butonundan giriş yapılması gerekiyor.
Kayıt tamamlandıktan sonra adımları izleyerek “Kayıtlı Kullanıcı” butonundan giriş yapan kullanıcılar, ücretsiz, kesintisiz ve güvenli internetten faydalanabiliyor. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal yaptığı açıklamada, “Günümüzde dijital teknoloji hayatımızın her ortamına girmiş durumda. Biz de Belediye olarak gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor, hizmetlerimizi teknoloji alanına yaymaya çalışıyoruz. Gelişen teknolojinin insanlığa faydalı alanlarda kullanılması dileklerimle, Wifi istasyonumuzun hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM