• DOLAR
  $1.474,7600
 • EURO
  $0,4311
 • ALTIN
  $47.696,7100
 • BIST
  $173,6000
Bucak İlçe Stadında Hummalı Çalışma

Bucak İlçe Stadında Hummalı Çalışma

OĞUZHANSPOR TESİSLERİNDE YENİLEME ÇALIŞMALARI Bucak Belediyesi, Oğuzhanspor tesislerinde bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına başladı. Bucak ilçe stadında bulunan idari binalarda, teknik binalarda ve tribünlerde hummalı yenileme çalışması yapılıyor. ilçe stadında gerçekleştirilen çalışmalarda, idari ve teknik binalarda, sporcuların kaldığı bölümlerde, tribünlerde bakım çalışmaları sürüyor. İdari binanın dış cephesi Oğuzhanspor’un renkleri olan siyah ve beyaz renklerle donatılıyor. […]

OĞUZHANSPOR TESİSLERİNDE YENİLEME ÇALIŞMALARI
Bucak Belediyesi, Oğuzhanspor tesislerinde bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına başladı. Bucak ilçe stadında bulunan idari binalarda, teknik binalarda ve tribünlerde hummalı yenileme çalışması yapılıyor. ilçe stadında gerçekleştirilen çalışmalarda, idari ve teknik binalarda, sporcuların kaldığı bölümlerde, tribünlerde bakım çalışmaları sürüyor. İdari binanın dış cephesi Oğuzhanspor’un renkleri olan siyah ve beyaz renklerle donatılıyor.
İdari binanın pencerelerine korkuluk takılıyor, ana bina üzerinde bulunan tonoz çatı bakımları yapılarak Membran malzemeleri ile izolasyon yapılıyor, Futbolcuların kaldığı odaların tüm bakımları yapılarak bina komple elden geçiriliyor.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, çalışmaları yerinde inceleyerek “Bucak Belediyesi olarak spor ve sporcularımıza destek olmaya devam edeceğiz.”dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, ilçe stadında yaptığı incelemelerin ardından yaptığı açıklamada, “Bucak Belediyesi Oğuzhanspor kulübümüze desteklerimiz devam ediyor. Kulübümüzün kullanımında olan ilçe stadımızda bakım, onarım ve yenileme çalışmalarımıza başladık. Stadımızda bulunan idari binalarda, teknik binamızda, sporcularımızın kaldığı bölümlerde, tribünlerde bakım çalışmalarımız sürüyor. İdari binamızın dış cephesini kulübümüzün renkleri olan siyah ve beyaz renklerle donatıyoruz. Ek bina yani eski binanın boyama çalışmaları devam ediyor.
Binalarımızı komple elden geçirerek eksikliklerini gideriyoruz. Bu kapsamda idari binamızın pencerelerine korkuluk takılıyor, ana bina üzerinde bulunan tonoz çatı bakımları yapılarak Membran malzemeleri ile izolasyon yapıyoruz. Futbolcuların kaldığı odaların tüm bakımları yapılıyor, kırılan, bozulan kapılar yenileniyor.
Ev sahibi ve Misafir takım oyuncularının kullandıkları soyunma odaları ve duşa kabinlerin bakımları yapılıyor. Ayrıca tribünler de de çalışmalarımız devam ediyor. Boyası yenilenmesi gereken bölümlerinde boyama işlemlerimiz sürüyor. Bucak Belediyesi olarak spor ve sporcularımıza destek olmaya devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM