• DOLAR
  7,7216
 • EURO
  9,0711
 • ALTIN
  468,84
 • BIST
  1,1730
BUCAK MERKEZ MUHTARLARINDAN GAZİ MECLİS’E ZİYARET

BUCAK MERKEZ MUHTARLARINDAN GAZİ MECLİS’E ZİYARET

BUCAK MERKEZ MUHTARLARINDAN GAZİ MECLİS’E ZİYARET Bucak Belediyesi organizasyonu ile Ankara’ya giden Bucak merkez mahalle muhtarları 15 Temmuz Hain Darbe girişiminde bombalanan alanları, Meclis Genel Kurul Salonunu gezdiler, Ak Parti Gurup toplantısına katıldılar, Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ile görüşerek talep ve isteklerini ilettiler. Organisazyondan memnun kalan muhtarlar Belediye Başkanı Emrullah Ünal’a teşekkür […]

BUCAK MERKEZ MUHTARLARINDAN GAZİ MECLİS’E ZİYARET
Bucak Belediyesi organizasyonu ile Ankara’ya giden Bucak merkez mahalle muhtarları 15 Temmuz Hain Darbe girişiminde bombalanan alanları, Meclis Genel Kurul Salonunu gezdiler, Ak Parti Gurup toplantısına katıldılar, Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ile görüşerek talep ve isteklerini ilettiler. Organisazyondan memnun kalan muhtarlar Belediye Başkanı Emrullah Ünal’a teşekkür ettiler.
Bucak merkez mahalle muhtarları Bucak Belediyesi organizasyonu ile Gazi Meclisi ziyaret ettiler. 15 Temmuz Hain Darbe girişiminde bombalanan alanları, Meclis Genel Kurul Salonunu gezen muhtarlar, Ak Parti Gurup toplantısına Burdur ve ilçelerinden gelen diğer heyetlerle birlikte katıldılar. Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ak parti grup toplantısı esnasında Burdur ve Bucak heyetleri sık sık Burdur ve Bucak tezahürat ve sloganlarıyla salonda dikkatleri üzerlerine topladılar.
Gazi Meclise düzenlenen ziyarete Bucak Merkez Mahalle Muhtarları Atilla Mahallesi Muhtarı Cemal Can, Barbaros Mahallesi Muhtarı Mercan Alagöz,Cami Mahallesi Muhtarı Alim Günhan, Çamlıca Mahallesi Muhtarı Ramazan Akman, Çavuşlar Mahallesi Muhtarı Hüseyin Erdaş,Çukur Mahalle Muhtarı Ramazan Ocak,Fatih Mahalle Muhtarı Mehmet Ali Arslan,Karayvatlar Mahallesi Muhtarı Mehmet Ergit, Konak Mahalle Muhtarı Mustafa Erbil,Mehmet Akif Mahallesi Muhtarı Hüseyin Dilek,Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Ahmet Özdem, Oğuzhan Mahallesi Muhtarı Yaşar Çeltikçi, Onaç Mahalle Muhtarı Hasan Şahin, Pazar Mahallesi Muhtarı Adem İpek, Sanayi Mahallesi Muhtarı Gülizar Uğur, Yeni Mahalle Muhtarı Abdurrahman Demir , Yetmiş Evler Mahalle Muhtarı Özkan Aktan, Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz ve Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal katıldı.
Türkiye Büyük Millet Meclisinde Burdur Milletvekili Yasin Uğur ve TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Burdur Milletvekili Bayram Özçelik tarafından karşılanarak ağırlanan heyet ,15 Temmuz Hain Darbe girişiminde bombalanan alanları, Meclis Genel Kurul Salonunu gezdiler. Ak Parti Gurup toplantısına Burdur ve ilçelerinden gelen diğer heyetlerle birlikte katıldılar. Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Ak parti grup toplantısı esnasında Burdur ve Bucak heyetleri sık sık Burdur ve Bucak tezahürat ve sloganlarıyla salonda dikkatleri üzerlerine topladılar. Grup toplantısı sonrasında hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Burdur Milletvekili Yasin Uğur ve TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Burdur Milletvekili Bayram Özçelik’le görüşen Muhtarlar talep ve isteklerini Milletvekillerine ilettiler.
Bucak Mahalle Muhtarları bu ziyaretlerden dolayı memnun oldukları belirterek bu organizasyonu düzenlediği için Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal’a teşekkür ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM