• DOLAR
  $1.317,7800
 • EURO
  $0,2667
 • ALTIN
  $31.900,0000
 • BIST
  $135,1100
Bucaklılara bir kez daha gönülden teşekkür etti

Bucaklılara bir kez daha gönülden teşekkür etti

“BUCAK İÇİN YÜRÜYECEK ÇOK YOLUMUZ VAR” Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin 1. yılında yayımladığı mesajında, “Bucak için daha yürüyecek çok yolumuz var” dedi. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Belediye Başkanlığı görevine gelmesinin ardından geçen 1 yılı değerlendirdi. 31 Mart 2019 tarihinde sandığa giden Bucaklıların demokratik bir olgunluk içerisinde tercihini yaptığını […]

“BUCAK İÇİN YÜRÜYECEK ÇOK YOLUMUZ VAR”
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin 1. yılında yayımladığı mesajında, “Bucak için daha yürüyecek çok yolumuz var” dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Belediye Başkanlığı görevine gelmesinin ardından geçen 1 yılı değerlendirdi. 31 Mart 2019 tarihinde sandığa giden Bucaklıların demokratik bir olgunluk içerisinde tercihini yaptığını ve kendisini de Belediye Başkanlığı görevine layık gördüğünü hatırlatan Başkan Ünal, Kadirşinas Bucak halkının şahsına duyduğu güvene layık olmak için aradan geçen 1 yıl boyunca ekip arkadaşlarıyla birlikte yoğun bir mesai içerisinde olduklarını kaydetti. Başkan Ünal, ömrü boyunca “Halka hizmet Hakk’a hizmettir” anlayışıyla hareket ettiğini ve bu düsturla çalışmalarını sürdürdüğünü kaydetti.
Bucak’ın en önemli özellikleri arasında birlik ve beraberlik olgusu ile uyum kültürünün yer aldığını kaydeden Başkan Ünal, şehrin tamamını kucakladıklarını ve 20 mahalle muhtarı ile birlikte “Tek yürek” olarak şehre hizmet anlayışıyla hareket ettiklerini ifade etti. Kendisini “Bucak’a hizmet etmek için memur kılan” tüm Bucaklılara bir kez daha gönülden teşekkür ettiğini vurgulayan Başkan Ünal, mesajında şu ifadelere yer verdi: “31 Mart Yerel Seçimlerinde halkımızın teveccühü ile Bucak Belediye Başkanlığı görevine gelişimizin birinci yılını doldurduk. Geçtiğimiz bu süre zarfında şehrimizi daha ileriye nasıl taşıyabiliriz kaygısıyla gece gündüz demeden çalıştık ve hizmet ürettik. Şehrimizin yarınlarını imar edecek önemli çalışmalara imza attık, altyapısını hazırladık. Bucak’ın hak ettiği noktalarda olabilmesi önceliğimiz oldu. Çalışmalarımızı yürütürken de zor bir coğrafyanın göbeğinde bulunan cennet vatanımıza, birlik ve beraberliğimize dönük istemediğimiz saldırılar oldu. Ekonomik terör, sınırlarımızda yaşanan terör olayları ve bu olaylar neticesinde ülkemizde misafir ettiğimiz göçmenlerin sayısındaki artış, Elazığ, Malatya ve Van’daki deprem felaketleri ve son olarak tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs nedeniyle yaşadığımız sorunlar. Fakat bu sorunların hiçbiri bizim şehrimize olan sevdamızı ve hizmet aşkımızı söndürmedi. Hem Bucak hem de ülke olarak tüm bu zorlu süreçlerden birliğimiz ve beraberliğimiz sayesinde başarıyla çıktık. Bundan sonra da aynı birlik ve kararlılıkla yolumuza devam edecek, Bucak Belediyesi olarak şehrimizi ve ülkemizi daha ilerilere taşıyacak çalışmaları yapmaya devam edeceğiz. 31 Mart Yerel Seçimlerinin sene-i devriyesinde ilk günkü aşkla hizmet üretmeye ve Bucaklı hemşehrilerimizin refahını daha yukarılara taşımak için varımızla yoğumuzla çalışacağız.
Bucak için daha yürüyecek çok yolumuz var. Bu şehre ve insanlarına dökeceğimiz çok alın terimiz var. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim kılsın. Bir ve beraber olduğumuz sürece tarihimizden aldığımız güçle hamd olsun ki her şeyin üstesinden gelecek güçteyiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM