• DOLAR
  $1.650,0000
 • EURO
  $0,4603
 • ALTIN
  $50.047,4300
 • BIST
  $185,8300
Bucak’ta Drift Pisti İçin Çalışmalar Devam Ediyor

Bucak’ta Drift Pisti İçin Çalışmalar Devam Ediyor

Bucak’ta Drift Pisti İçin Çalışmalar Devam Ediyor “Biz sözümüzün arkasındayız” Bucak’taki drift tutkunları için alan belirleme çalışmaları devam ediyor. Şehir dışından uzman ekip getirtilerek, belirlenen yerlerde fizibilite çalışması yaptırılıyor. Belirlenen Kocaaliler yolunda Katran Dağının etekleri ve Sazak Mevkii Kent Ormanı civarı olarak iki yerden bir tanesi için şehir dışından getirtilen uzman ekipler tarafında fizibilite çalışması […]

Bucak’ta Drift Pisti İçin Çalışmalar Devam Ediyor
“Biz sözümüzün arkasındayız”
Bucak’taki drift tutkunları için alan belirleme çalışmaları devam ediyor. Şehir dışından uzman ekip getirtilerek, belirlenen yerlerde fizibilite çalışması yaptırılıyor. Belirlenen Kocaaliler yolunda Katran Dağının etekleri ve Sazak Mevkii Kent Ormanı civarı olarak iki yerden bir tanesi için şehir dışından getirtilen uzman ekipler tarafında fizibilite çalışması yaptırılıyor. Yerin tam anlamıyla belirlenmesinin ardından Burdur’un İlk ve Tek drift pistinin yapımına başlanacak.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal Bucaktaki drift tutkunlarına verdiği söz için çalışmalarına devam ediyor. Başkan Ünal, özellikle gençler tarafından yaz aylarında trafiğe açık alanlarda sıkça yapılan drift için drift severlere söz verdiği “Drift Pisti”nin yapımı için proje hazırlıklarını sürdürüyor.
Edinilen bilgilere göre, Drift pisti yapımı için 2 yer konusunda değerlendirmeler sürüyor. Bu değerlendirmeler kapsamında Bucak Belediyesi şehir dışından uzman ekip getirterek, belirlenen yerlerde fizibilite çalışması yaptırıyor. Belirlenen iki yerden bir tanesi Kocaaliler yolunda Katran Dağının eteklerinde iken, diğer yer ise Sazak Mevkii Kent Ormanı civarında olduğu öğrenildi.
Yerin tam anlamıyla belirlenmesinin ardından Burdur’un İlk ve Tek drift pistinin yapımına başlanacak.
Gençlere söz veren Başkan Emrullah Ünal, “Gençler merak etmeyin! Biz sözümüzün arkasındayız. Proje çalışmalarının tamamlanmasının ardından sizlerin beklediği pisti kullanıma açacağız.” sözlerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM