• DOLAR
  7,8684
 • EURO
  9,3188
 • ALTIN
  483,16
 • BIST
  1,1833
BUCAK’TA EDS’LERİN HIZ LİMİTİ 82 KM’YE ÇIKARILDI

BUCAK’TA EDS’LERİN HIZ LİMİTİ 82 KM’YE ÇIKARILDI

BUCAK’TA EDS’LERİN HIZ LİMİTİ 82 KM’YE ÇIKARILDI Antalya-Burdur karayolu üzerinde bulunan Trafik Elektronik Denetleme Sistemi’nin (TEDES) hız limitleri 70 kilometre 82’ye çıkarıldı. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, “Her şey Bucaklı vatandaşlarımızın mutluluğu ve güvenliği için. Hayırlı olsun.”dedi. Antalya-Burdur karayolu üzerinde bulunan Trafik Elektronik Denetleme Sistemi’nin (TEDES) hız limitleri 70 kilometre/saatten 82’ye çıkarıldı. Antalya- Burdur karayolu […]

BUCAK’TA EDS’LERİN HIZ LİMİTİ 82 KM’YE ÇIKARILDI
Antalya-Burdur karayolu üzerinde bulunan Trafik Elektronik Denetleme Sistemi’nin (TEDES) hız limitleri 70 kilometre 82’ye çıkarıldı. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, “Her şey Bucaklı vatandaşlarımızın mutluluğu ve güvenliği için. Hayırlı olsun.”dedi.
Antalya-Burdur karayolu üzerinde bulunan Trafik Elektronik Denetleme Sistemi’nin (TEDES) hız limitleri 70 kilometre/saatten 82’ye çıkarıldı. Antalya- Burdur karayolu üzerinde Alparslan Türkeş Bulvarı’nda Şehit Teğmen Ayfer Gök ve Şehit Muhittin Talha Çalışkan köprü girişlerin-de bulunan TEDES’lerin hız limiti 70 kilometre/saatten 82’ye çıkarıldı.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, yaptığı açıklamada “Göreve gelir gelmez Vatandaşlarımızı zor durumda TEDES-lerdeki hız limitinin arttırılması konusun-da çalışmalara başlamıştık. Karayolları ile yaptığımız çalışmalar ve görüşmeler neticesinde Burdur-Antalya karayolu üzerinde Şehit Teğmen Ayfer Gök ve Şehit Muhittin Talha Çalışkan köprü girişlerin-de bulunan TEDES’lerde hız limiti 70’den 82’ye çıkarıldı. Her şey Bucaklı vatandaş-larımızın mutluluğu ve güvenliği için. Hayırlı olsun.”diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM