• DOLAR
  7,8684
 • EURO
  9,3188
 • ALTIN
  483,16
 • BIST
  1,1833
BUCAK’TA “FİBER” ALT YAPI AĞI GENİŞLİYOR

BUCAK’TA “FİBER” ALT YAPI AĞI GENİŞLİYOR

BUCAK’TA “FİBER” ALT YAPI AĞI GENİŞLİYOR Bucak’ta Telekom alt yapı güçlendirme ve fiber alt yapı ağı genişletme çalışmaları başladı. Yeni Mahalle, Çamlıca Mahallesi Gazi Caddesinde, Pazar Mahallesinde hummalı bir çalışma yürüten ekipler telefon direklerini kaldırarak, telefon ve internet hatlarını yer altına alıyor. Bucak’ta tüm mahallelerinde fiber internet alt yapısı ile internet dağıtımı yapacak. Bucak’ta Telekom […]

BUCAK’TA “FİBER” ALT YAPI AĞI GENİŞLİYOR
Bucak’ta Telekom alt yapı güçlendirme ve fiber alt yapı ağı genişletme çalışmaları başladı. Yeni Mahalle, Çamlıca Mahallesi Gazi Caddesinde, Pazar Mahallesinde hummalı bir çalışma yürüten ekipler telefon direklerini kaldırarak, telefon ve internet hatlarını yer altına alıyor. Bucak’ta tüm mahallelerinde fiber internet alt yapısı ile internet dağıtımı yapacak.
Bucak’ta Telekom alt yapı güçlendirme ve fiber alt yapı ağı genişletme çalışmaları başladı. Ekipler, Yeni Mahalle, Çamlıca Mahallesi Gazi Caddesinde, Pazar Mahallesinde hummalı bir çalışma yürütüyor. Yeni Mahallede Yahya Kemal Caddesinin bir bölümünde telefon direkleri kaldırılarak, telefon ve internet hatları yer altına alınıyor. Yeni Mahallede, Çamlıca Mahallesi Gazi Caddesinde, Pazar Mahallesi, Alaattin Mahallesi, Cami Mahallesi sınırlarından geçen Ramazan Selen Bulvarında da yeni yapılan binalara fiber alt yapı yapılıyor. Bucak’ta tüm mahallelerinde fiber internet alt yapısı ile internet dağıtımı yapılacak. Belediye Başkanı Emrullah Ünal, fiber alt yapı ağı genişletme çalışmaları ile ilgili olarak, “Özellikle içerisinde bulunduğumuz pandemi nedeniyle okulların uzaktan eğitim yapıldığı bir dönemde halkımızın ve çocuklarımızın daha güçlü bir internet yapısına kavuşması için yine Türk Telekom ile yaptığımız görüşmeler neticesinde fiber optik alt yapı genişletme çalışmaları başladı.”dedi.
Geçtiğimiz Mart ayındaki girişimleri sonucunda tüm mahallelere fiber inter-net alt yapısı ile internet dağıtımı başladığını belirten Belediye Başkanı Emrullah Ünal yaptığı açık-lamada, “Günümüzde dijital çağın yaşandığı akıllı şehirlerin oluşturulduğu bir ortamda hızlı veriye ve bilgiye ulaşmada en önemli kaynaklardan birisi güçlü internet alt yapısı. Geçtiğimiz mart ayında girişimlerimiz sonucunda tüm mahallelerimize fiber internet alt yapısı ile internet dağıtımı başlamıştı. Özellikle içerisinde bulunduğumuz pandemi nedeniyle okulların uzaktan eğitim yapıldığı bir dönemde halkımızın ve çocuklarımızın daha güçlü bir internet yapısına kavuşması için yine Türk Telekom ile yaptığımız görüşmeler neticesinde fiber optik alt yapı genişletme çalışmaları başladı. Türk Telekom ekipleri Yeni Mahalle, Çamlıca Mahallesi Gazi Caddesinde, Pazar Mahallesinde hummalı bir çalışma yürütüyor. Yeni Mahallede Yahya Kemal Caddesinin bir bölümünde telefon direklerini kaldırarak, telefon ve internet hatlarını yer altına alınıyor. Yeni Mahallede, Çamlıca Mahallesi Gazi Caddesinde, Pazar Mahallesi, Alaattin Mahallesi, Cami Mahallesi sınırlarından geçen Ramazan Selen Bulvarında yeni yapılan binalara fiber alt yapı yapılıyor. Vatandaşlarımızın hızlı internete ve güçlü alt yapı ağına ulaşmaları için çalışmalarımız devam edecek. İlçemize yapılan yatırımlardan dolayı Türk Telekom yetkililerine ilçemiz halkı adına teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM