• DOLAR
  $1.329,3700
 • EURO
  $0,2681
 • ALTIN
  $32.362,0000
 • BIST
  $136,3700
BUCAK’TA KORONAVİRÜS DENETİMİ: SERVİSLER VE ŞEHİR İÇİ MİNİBÜSLER DENETLENDİ

BUCAK’TA KORONAVİRÜS DENETİMİ: SERVİSLER VE ŞEHİR İÇİ MİNİBÜSLER DENETLENDİ

BUCAK’TA KORONAVİRÜS DENETİMİ: SERVİSLER VE ŞEHİR İÇİ MİNİBÜSLER DENETLENDİ Bucak Belediyesi Koronavirüs yasaklarında vatandaşların sağlığı için taviz vermiyor. Bucak Belediyesi zabıta ekipleri şehir içi dolmuşları ve organize sanayi bölgelerine giden servislerde denetimler yaptı. Yan yana oturan yolcular da boş koltuklara oturtuldu. Öte yandan durdurulan minibüslerdeki tüm yolcuların ve şoför-lerin ateşleri ölçüldü. Maskesi olmayan yolculara maske […]

BUCAK’TA KORONAVİRÜS DENETİMİ: SERVİSLER VE ŞEHİR İÇİ MİNİBÜSLER DENETLENDİ
Bucak Belediyesi Koronavirüs yasaklarında vatandaşların sağlığı için taviz vermiyor. Bucak Belediyesi zabıta ekipleri şehir içi dolmuşları ve organize sanayi bölgelerine giden servislerde denetimler yaptı. Yan yana oturan yolcular da boş koltuklara oturtuldu. Öte yandan durdurulan minibüslerdeki tüm yolcuların ve şoför-lerin ateşleri ölçüldü. Maskesi olmayan yolculara maske dağıtıldı.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal yaptığı açıklamada, “Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz sabahın erken saatlerinde şehir içi dolmuşları ve servislerde denetim yaptı. Yüzde 50’nin üzerinde yolcu taşıyan toplu taşıma araçlarını durdurarak, kurallar-la ilgili bilgilendirme yaptı. Kural ihlali yapılan ulaşım araçlarına ve servislere uyarılarda bulunuldu. Yan yana oturan yolcu-lar da boş koltuklara oturtuldu. Öte yandan durdurulan minibüslerdeki ve servislerdeki tüm yolcuların ve şoförlerin ateşleri ölçüldü. Maskesi olmayan vatandaşlara ise maske dağıtıldı. Koronavirüs ile mücadele üç şey hayati önemde: Temas, mesafe ve izolasyon. Vatandaşları-mızdan ricamız toplu taşıma araçlarına maske-siz binmemeleri ve sosyal mesafeye dikkat etmeleridir. Zabıta müdürlüğü ekiplerimiz halkımızın sağlığı için çalışmalarına aralıksız devam edecek.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM