• DOLAR
  7,8823
 • EURO
  9,3207
 • ALTIN
  484,34
 • BIST
  1,1825
Bucak’ta sathi kaplama çalışmaları devam ediyor

Bucak’ta sathi kaplama çalışmaları devam ediyor

Bucak’a 30 km’lik sathi kaplama çalışmasının 15 km’si tamamlandı Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, alt yapı hazırlık çalışmalarının sürdürüldüğü Barbaros Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. Bucak İlçesi Barbaros Mahallesi’nde süre gelen alt yapı hazırlık çalışmalarının tüm hızı ile devam ettiğini belirten Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, sathi kaplama asfalt yapacaklarını belirtti. İncelemelerde bulunan Başkan Ünal, “Alt yapı […]

Bucak’a 30 km’lik sathi kaplama çalışmasının 15 km’si tamamlandı
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, alt yapı hazırlık çalışmalarının sürdürüldüğü Barbaros Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. Bucak İlçesi Barbaros Mahallesi’nde süre gelen alt yapı hazırlık çalışmalarının tüm hızı ile devam ettiğini belirten Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, sathi kaplama asfalt yapacaklarını belirtti.
İncelemelerde bulunan Başkan Ünal, “Alt yapı çalışmaları tamamlanan, doğal gazı suyu ve kanalizasyonu tamamlanmış bölgelerimizde sathi kaplama çalışmalarımız başladı.
Üniversite öğrencilerimizin çok olduğu bölgeler tamamlandı. Bu bölgede de çalışmalarımızı bir an önce tamamlamak için çalışıyoruz. Buradan da Mimar Sinan Mahallesi’nde çalışmalar yapacağız. Bu sezon 25-30 km sathi kaplama çalışması yapacağımızı söylemiştik. Bunun 15 km’si tamamlandı. Geri kalan kısmı da tamamlayacağız” ifadelerini kullandı.
Barbaros Mahallesi Muhtarı Mercan Alagöz, “Mahallemiz yeni yerleşim alan bir mahalle. Mahallemizin eksiği çok. Ama zamanla bu eksiklikler giderilecek.
Öncelik yollarımız. Şuan alt yapısı tamamlanan yollarımızda sati kaplama çalışmaları yapılıyor. Belediye Başkanımız Emrullah Ünal ve ekibine mahallem ve şahsım adına teşekkür ediyorum.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM