• DOLAR
  $1.345,7700
 • EURO
  $0,2717
 • ALTIN
  $31.724,0000
 • BIST
  $138,0100
BURDUR İL ENCÜMENİNDEN İL ÖZEL İDARESİ KİRACILARINA NEFES ALDIRACAK KARAR

BURDUR İL ENCÜMENİNDEN İL ÖZEL İDARESİ KİRACILARINA NEFES ALDIRACAK KARAR

BURDUR İL ENCÜMENİNDEN İL ÖZEL İDARESİ KİRACILARINA NEFES ALDIRACAK KARAR Burdur İl Özel İdaresi, kiracısı olan işyeri ve işletmelerle ilgili olarak İl Encümeninde yeni karar aldı. İl Özel İdaresine ait İl Merkezi ve İlçelerdeki binalarda ticari faaliyet gösteren işyeri ve işletmeler içerisinde kapalı olanlardan 15 Temmuz 2021 tarihine kadar kira alınmayacak. Burdur İl Özel İdaresi […]

BURDUR İL ENCÜMENİNDEN İL ÖZEL İDARESİ KİRACILARINA NEFES ALDIRACAK KARAR
Burdur İl Özel İdaresi, kiracısı olan işyeri ve işletmelerle ilgili olarak İl Encümeninde yeni karar aldı. İl Özel İdaresine ait İl Merkezi ve İlçelerdeki binalarda ticari faaliyet gösteren işyeri ve işletmeler içerisinde kapalı olanlardan 15 Temmuz 2021 tarihine kadar kira alınmayacak.
Burdur İl Özel İdaresi tarafından konu ile ilgili yayımlanan bilgilendirmede, “Pandemi sürecinde uygulanan tedbirler kapsamında bazı işyerlerinin geçici süreliğine faaliyetleri-ne ara verilirken, bazı işyerleri ise belirlenen kurallar çerçevesinde çalışma ve faaliyetlerini sürdür-meye devam etmektedir. Yaşanan süreç dolayısıyla, İl Özel İdaresi kiracısı olan işyeri ve işletmelerle ilgili olarak İl Encümeninde yeni karar alınmıştır.
12.01.2021 tarih ve 9 sayılı İl Encümen kararı ile, İl Özel İdaresine ait İl Merkezi ve İlçelerdeki binalarda ticari faaliyet gösteren işyeri ve işletmeler içerisinde kapalı olanlar-dan 15 Temmuz 2021 tarihine kadar kira alınmaması, açık olan işletmelerden ise kiraların 15 Temmuz 2021 tarihine kadar ertelenmesi kararı alınmıştır.” ifadelerine yer verildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM