• DOLAR
  7,7760
 • EURO
  9,4571
 • ALTIN
  460,34
 • BIST
  10,4777
CNS torna ve dik işleme makinaları alınacak

CNS torna ve dik işleme makinaları alınacak

Bucak OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Makina Ekipmanını Genişletiyor Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA)’nın 2019 yılı mesleki eğitimin geliştirilmesi mali destek kapsamındaki “Yenilikçi ar-ge odaklı endüstriyel ürün tasarım atölyesi kurulması” projesi kapsamında Bucak Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne cns torna ve dik işleme makinaları alınacak. Makinaların ihalesi, Bucak Organize Sanayi Müdürlüğü’nde […]

Bucak OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Makina Ekipmanını Genişletiyor
Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA)’nın 2019 yılı mesleki eğitimin geliştirilmesi mali destek kapsamındaki “Yenilikçi ar-ge odaklı endüstriyel ürün tasarım atölyesi kurulması” projesi kapsamında Bucak Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne cns torna ve dik işleme makinaları alınacak. Makinaların ihalesi, Bucak Organize Sanayi Müdürlüğü’nde BAKA yetkililerinin gözleminde Bölge Müdürü Binnur Çığrı ve BOSB EML Müdürü Ayşe Ünal ve öğretmenlerden oluşan komisyon nezdinde 3 firmanın katılımıyla gerçekleştirildi.
Yapılan ihale Bucak OSB Yönetim kurulu başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu’nun başkanlığında toplanan yönetim kurulu tarafından da onaylandı. Maksimum 120 gün içinde temini sağlanacak olan 2 makinanın toplam bedeli 998.000.-TL. + KDV olarak açıklandı.
Konu ile ilgili Bucak OSB Yönetimi tarafından yayımlanan açıklama şöyle:
“Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA)’nın 2019 yılı mesleki eğitimin geliştirilmesi mali destek kapsamındaki “yenilikçi ar-ge odaklı endüstriyel ürün tasarım atölyesi kurulması” projesi Bucak Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne cns torna ve dik işleme makinalarının alınması amacıyla Bucak Organize Sanayi Müdürlüğü’nde BAKA yetkililerinin gözleminde Bölge Müdürü Binnur Çığrı ve BOSB EML Müdürü Ayşe Ünal ve öğretmenlerden oluşan komisyon nezdinde 3 firmanın katılımıyla ihale yapıldı.
Projenin yapılmasındaki amaçlar; İhracatı yapılan ve potansiyeli bulunan veya ithal ikamesi olabilecek altyapısında otomasyon sistemleri bulunan ürünlerin üretilmesi ile mevcut ürünlerde çeşitliliğin artırılmasına yönelik olarak; geleceğin mesleki ve teknik eğitimine ürün ya da üretim süreci yeniliklerinin yapılması,yenilikçi mesleki eğitim modellerinin geliştirilmesi ve mesleki eğitim altyapısının iyileştirilmesi,mesleki ve teknik eğitim kalitesinin artırılması,eğitimde yenilikçi yöntemlerin uygulanması, nitelikli iş gücünün geliştirilmesi,bölgesel kalınmaya katkıda bulunulmasıdır.
Yapılan ihale Yönetim kurulu başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu’nun başkanlığında toplanan yönetim kurulu tarafından da onaylanmış olup, önümüzdeki günlerde sözleşmesi imzalanacaktır. İhaleyi alan Tezmaksan Makina Sanayi Tic.A.Ş’ den maksimum 120 gün içinde temini sağlanacak olan 2 makinanın toplam bedeli 998.000.-TL. + KDV olarak açıklandı.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM