• DOLAR
  $2.437,7400
 • EURO
  $1,6655
 • ALTIN
  $61.709,9900
 • BIST
  $309,2200
COVİD-19 DENETİMLERİNDE DRONELER İŞ BAŞINDA

COVİD-19 DENETİMLERİNDE DRONELER İŞ BAŞINDA

COVİD-19 DENETİMLERİ, ÜST DÜZEY UYGULAMALARDA DEVAM EDİYOR Burdur’un Turuncu Listeden Tekrar Kırmızı Listeye dönmemesi için Covid-19 ile topyekün bir mücadele Bucak merkez, beldeler ve köylerde üst düzey denetimlerle sürdürülüyor. Denetimlerde droneler de kullanılıyor. Bucak İlçe merkezi başta olmak üzere Beldeler ve Köylerde Jandarma ve Emniyet Ekipleri, Covid-19 ile Mücadele Kapsamında Denetimlerini aralıksız sürdürüyor. devam ediyor. […]

COVİD-19 DENETİMLERİ, ÜST DÜZEY UYGULAMALARDA DEVAM EDİYOR
Burdur’un Turuncu Listeden Tekrar Kırmızı Listeye dönmemesi için Covid-19 ile topyekün bir mücadele Bucak merkez, beldeler ve köylerde üst düzey denetimlerle sürdürülüyor. Denetimlerde droneler de kullanılıyor.
Bucak İlçe merkezi başta olmak üzere Beldeler ve Köylerde Jandarma ve Emniyet Ekipleri, Covid-19 ile Mücadele Kapsamında Denetimlerini aralıksız sürdürüyor. devam ediyor. Sabahın erken saatlerinde Fabrika Servisleri ve seyahat eden tüm yolculara HES Kodu sorgulaması yapılıyor. Ayrıca, karantina altında bulunan köylerde Jandarma Ekipleri tarafından, Termal DRONE’lar ile gece denetimleri yapılıyor. Burdur’un Turuncu Listeden Tekrar Kırmızı Listeye dönmemesi için Covid-19 ile topyekün bir mücadele Bucak merkez, beldeler ve köylerde üst düzey denetimler aralıksız devam edecek.
Bucak Kaymakamlığı tarafından konu ile ilgili yayımlanan basın bülteninde: “İlçe merkezimiz başta olmak üzere Beldelerimiz ve Köylerimizde Jandarma ve Emniyet Ekiplerimizle Covid-19 ile Mücadele Kapsamında Denetimlerimiz aralıksız devam ediyor. İlçemizin Doğusundan Geçen ISPARTA-ANTALYA Karayolu Çobanpınar köyü mevkiinde Jandarma Denetleme İstasyonunda araç Sürücülerimiz başta olmak üzere tüm yolcularımıza HES Kodu sorgulaması yapılmaktadır.
Ayrıca Burdur-Antalya Karayolu üzerinde bulunan Bölge Trafik denetleme İstasyonumuzda Özellikle Sabah Saatle-rinde ve Fabrika Servislerinin yoğun olduğu anlarda seyahat eden tüm yolcularımıza HES Kodu sorgulaması yapılmaktadır.
Bu uygulamaların yanında Karantina altına alınan Köylerimizde Jandarma Ekiplerimiz Termal DRONE’lar ile gece denetimlerini kesintisiz devam ettirmektedir.
İlimizin Turuncu Listeden Tekrar Kırmızı Listeye dönmemesi için Covid-19 ile topyekün bir mücadele başlatılmıştır. Vatandaşlarımızın Başlatılan bu mücadeleye kesintisiz destek vermeleri gerekmektedir.” ifadelerine yer verildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM