• DOLAR
  7,8158
 • EURO
  9,4809
 • ALTIN
  461,55
 • BIST
  10,5045
“Derdimiz, Bucak”

“Derdimiz, Bucak”

BAŞKAN ÜNAL’DAN BUCAK’IN SORUNLARINA ÇÖZÜM ZİYARETLERİ “Derdimiz Bucak. Bucak’ımızın sorunlarına çözüm bulmak için el birliği ile çalışmalarımız devam edecek.” Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal bürokrasinin kapılarını aşındırmaya devam ediyor. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, beraberinde İlçe Başkanı Mustafa Oğuz, İl Genel Meclis Üyesi Hatice Dalgar ve Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Oğuzhan Erdoğan ile birlikte Burdur […]

BAŞKAN ÜNAL’DAN BUCAK’IN SORUNLARINA ÇÖZÜM ZİYARETLERİ
“Derdimiz Bucak. Bucak’ımızın sorunlarına çözüm bulmak için el birliği ile çalışmalarımız devam edecek.”
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal bürokrasinin kapılarını aşındırmaya devam ediyor. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, beraberinde İlçe Başkanı Mustafa Oğuz, İl Genel Meclis Üyesi Hatice Dalgar ve Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Oğuzhan Erdoğan ile birlikte Burdur Valisi Ali Arslantaş, Burdur Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Özkan Gürdoğan, Burdur Gençlik ve Spor Burdur İl Müdürü Orhan Kemerkaya, Burdur Tarım İl ve Orman İl Müdürü Mehmet Tuğrul, Burdur Telekom İl Müdürü Ahmet Ali Gedik, AEDAŞ Burdur İl Müdürü Yasin Oğuz Özcandan ve Burdur Milli Emlak İl Müdürü Gökmen Yıldız’ı ziyaret etti.
Yapılan ziyaretler hakkında açıklamada yapan Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, “Bucak’ımızın sorunlarına çözüm bulmak amacıyla Sayın Valimizi, Başsavcımızı ve İl Müdürlerimiz ziyaret ettik. İlçemizdeki spor yatırımlarından, tarım ve hayvancılığa, Telekom altyapı çalışmalarından elektrik ile ilgili sorunlara kadar kentimizin birçok sorunu hakkında Sayın Valimiz ve İl Müdürlerimizle istişarede bulunduk. Derdimiz Bucak. Bucak’ımızın sorunlarına çözüm bulmak için elbirliği ile çalışmalarımız devam edecek.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM