• DOLAR
  $2.437,7400
 • EURO
  $1,6655
 • ALTIN
  $61.709,9900
 • BIST
  $309,2200
“En kısa sürede İlimiz düşük riskli grup içerisinde yerini alacak”

“En kısa sürede İlimiz düşük riskli grup içerisinde yerini alacak”

YENİ KONTROLLÜ NORMALLEŞMEDE VALİ ALİ ARSLANTAŞ, SALI PAZARINI GEZDİ Burdur Valisi Ali Arslantaş, bugün itibariyle başlayan yeni kontrollü normalleşme sürecinin ilk gününde Salı pazarına ziyaret gerçekleştirdi. Vali Arslantaş’ın ziyareti sırasında, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık eşlik etti. Ziyareti sırasında sohbet ettiği pazar esnafı ve vatandaşlara uyarılarda bulunan Vali Arslantaş, […]

YENİ KONTROLLÜ NORMALLEŞMEDE VALİ ALİ ARSLANTAŞ, SALI PAZARINI GEZDİ
Burdur Valisi Ali Arslantaş, bugün itibariyle başlayan yeni kontrollü normalleşme sürecinin ilk gününde Salı pazarına ziyaret gerçekleştirdi. Vali Arslantaş’ın ziyareti sırasında, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık eşlik etti.
Ziyareti sırasında sohbet ettiği pazar esnafı ve vatandaşlara uyarılarda bulunan Vali Arslantaş, tedbirler konusunda herkesin göstereceği duyarlılık ve hassasiyetle birlikte, mümkün olan en kısa sürede İlimizin düşük riskli grup içerisinde yerini alacağına inandığını belirtti.
Salgının il bazlı seyrinin takip edildiği yeni dönemde, denetimlerin bu çerçevede daha sıkı ve kararlı şekilde yürütülmeye devam edeceğini belirten Vali Arslantaş, başta maske, temizlik ve sosyal mesafe kuralları olmak üzere, ev oturmaları ve kalabalık aile toplantılarından vazgeçilmesi uyarısını yeniledi.
Toplumunun bütün kesimleri olarak hep birlikte atacağımız adımlarla birlikte adım adım çok yüksek riskli iller arasından düşük riskli iller arasına çok kısa sürede geçebileceğini belirterek, bu çerçevede Tedbirlere uyulması noktasında herkese büyük sorumluluklar düştüğünü, herkesin herkesten mesul olduğu bir dönem içerisinde olduklarını ifade etti.
Ziyaret sırasında Burdur Belediyesi Zabıta ekipleri ve Emniyet Müdürlüğü Polis ekipleri tarafından pazarın girişi ve içerisinde alınan önlemler ve HES sorgulaması uygulamasını da denetleyen Vali Arslantaş, görevli personele de tedbirlerin en hassas şekilde uygulanması ve takip edilmesi talimatını verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM